“EuroPeers” mācības Bonnā, Vācijā

Salto Youth logo

Aicinām pieteikties mācībām jauniešus, kuri ir piedalījušies programmu “Eiropas Solidaritātes korpuss” un “Erasmus+: Jaunatne darbībā” projektos un vēlas dalīties savā pieredzē ar citiem jauniešiem. Mācības norisināsies no 2020. gada 18. līdz 22. martam Bonnā, Vācijā. Pieteikšanās līdz 9. februārim.

Vai esi piedalījies brīvprātīgā darba aktivitātēs vai kādā citā programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” aktivitātē? Varbūt, ka esi piedalījies jauniešu apmaiņā vai organizējis jauniešu iniciatīvu? Visticamāk esi ieguvies lielu pieredzi un iepazinis Eiropu no jauna skatupunkta. Vai esi ieinteresēts turpināt gūt pieredzi un dalīties tajā ar citiem?

Ja spēj iztēloties, kā būtu izglītot un iedrošināt citus jauniešus, stāstot par savu Eiropas pieredzi, tad droši apsver iespēju kļūt par ‘”EuroPeer”! “EuroPeers” ir jauni cilvēki, kuri jau ir piedalījušies programmā “Eiropas Solidaritātes korpuss” vai “Erasmus+: Jaunatne darbībā”, kuri dalās savā pieredzē un informē citus jauniešus par iespējām piedalīties kādā no starptautiskajām programmām.  

Šajās mācībās tiks stāstīts, kā organizēt dažāda veida “EuroPeer” pasākumus un kā efektīvi dalīties ar savu pieredzi jauniešu vidū. Mācību laikā būs iespēja apmeklēt darbnīcas par jauniešu iespējām Eiropas programmās, mobilitātes programmās, kā arī apmeklēt darbnīcas par projekta vadību un PR aktivitātēm, komunicējot Eiropas vērtības. Mācību ietvaros būs arī iespēja organizēt savu pirmo “EuroPeers” aktivitāti. Mācību noslēgumā dalībnieki tiks pie sertifikāta. Izklausās interesanti?

Papildus informācija par “EuroPeer” projektu un iepriekš organizētiem “EuroPeer” pasākumiem un aktivitātēm meklējama šeit: www.europeers.de/international/

Pieteikties mācībām iespējams līdz 2020. gada 9. februārim SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē: https://www.salto-youth.net/tools/european-training-calendar/training/europeers-training-course.8510/

Dalībniekiem jābūt vismaz 18 gadus veciem.

Lai elektroniski aizpildītu anketu, vispirms jāreģistrējas SALTO tīmekļa vietnē. Tad uz savu norādīto e-pastu saņemsi paroli un varēsi aizpildīt pieteikuma anketu.

Visas izmaksas tiks segtas no programmas "Erasmus+: Jaunatne darbībā" finanšu  līdzekļiem, dalībniekiem jānodrošina līdzfinansējums 28.46 eiro apmērā. Ar apmācībām apstiprinātajiem dalībniekiem tiek noslēgts līgums par dalību pasākumā. Pēc tam, kad dalībnieks samaksājis līdzfinansējumu, aģentūra iegādājas avio biļetes.

Lai nodrošinātu programmas "Erasmus+: Jaunatne darbībā" redzamību, kā arī iekļautu pēc iespējas vairāk jauniešu programmas aktivitātēs, pēc apmācībām dalībnieks apņemas:

-    kopā ar projektu koordinatori pārrunāt pasākuma rezultātus un ieplānot to izplatīšanas aktivitātes;

-    nodrošināt vismaz vienu publikāciju medijos;

-    sešu nedēļu laikā pēc atgriešanās organizēt rezultātu izplatīšanas aktivitāti, iekļaujot vismaz vienu tikšanos ar ieinteresēto mērķa grupu (vismaz 15 personas).

Tāpat jāatceras par atskaišu un segto izmaksu apliecinājumu iesniegšanu!

Papildu informācija:

Agnese Berga

JSPA Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas projektu koordinatore

Tālr.: +371 67251180

agnese.berga[at]jaunatne.gov.lv