Pirmsskolas un sākumskolas skolotājus aicina pieteikties eTwinning semināram Polijā

V/a „Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra” starptautiskās skolu sadarbības programmas eTwinning ietvaros izsludina pieteikšanos dalībai apmācību un kontaktu veidošanas semināram pirmsskolas un sākumskolas skolotājiem. Seminārā skolotāji praktiskās nodarbībās apgūs eTwinning.net platformas rīkus, varēs uzzināt par iespējām iesaistīties starptautiskos projektos, kā arī uzzināt kolēģu pieredzi informācijas un komunikācijas tehnoloģiju izmantošanā mācību darbā. Semināru organizē eTwinning pārstāvji Polijā. Pieteikšanās termiņš – 2012.gada 16.septembris, aizpildot tiešsaistes anketu http://ej.uz/pieteikums_polija

Dalībnieki: pirmsskolas un sākumskolas skolotāji ar vēlēšanos veidot sadarbības projektus
Seminārā piedalās: skolotāji no Latvijas, Polijas, Slovēnijas, Ungārijas, Čehijas, Itālijas, Spānijas un Portugāles
Tēma: eTwinning rīki un sadarbības projekti 
Laiks: 25.-28.oktobris, 2012
Vieta: Vroclava, Polija
Darba valoda: angļu
Dalībnieku skats no Latvijas: 5 pirmsskolas un sākumskolas skolotāji

Prasības pretendentiem:

  • Pirmsskolas vai sākumskolas skolotājs (māca bērnus vecumā no 3 līdz 9 gadiem)
  • Reģistrējies www.etwinning.net
  • Ir idejas eTwinning projektiem
  • Var sazināties angļu valodā
  • Pēc semināra gatavs realizēt eTwinning projektu savā izglītības iestādē
  • Gatavs izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).

eTwinning nodrošina transportu un sedz transporta izmaksas Rīga – Vroclava – Rīga, ieskaitot lidojumu transfēru, kā arī transporta izmaksas semināra programmas ietvaros. Tāpat eTwinning sedz semināra dalības maksu, viesnīcas un ēdināšanas izdevumus. Dalībnieks pirms pasākuma slēdz sadarbības līgumu ar v/a „Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra”.

Pasākuma programma (iespējamas izmaiņas).

Lai pieteiktos semināram, lūdzu līdz 16. septembrim aizpildīt pieteikuma anketu http://ej.uz/pieteikums_polija. Jautājumus par semināru var uzdot rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning seminārs Polijā”) vai zvanot uz 67358067.