eTwinning projektu īstenotājus aicina pieteikties starptautiskam semināram Francijā

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros izsludina pieteikšanos dalībai starptautiskā profesionālās pilnveides seminārā eTwinning projektu īstenotājiem „Digitālie mediji”. Seminārs no 1. līdz 3.aprīlim notiks Puatjē, Francijā. Pieteikšanās termiņš – 2016. gada 21.februāris, aizpildot tiešsaistes anketu. Pieteikties var tikai eTwinning projektu īstenotāji!

Semināru organizē Francijas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests sadarbībā ar eTwinning Centrālo atbalsta dienestu. Semināra darba valoda – angļu.

Seminārā paredzētas praktiskas nodarbības par digitālo mediju nozīmi izglītībā, radošu informācijas un komunikācijas tehnoloģiju izmantošanu mācību darbā un eTwinning projektos. Tāpat būs iespēja Semināra dalībniekiem būs lieliska iespēja klātienē satikt vairāk nekā 100 skolotājus no Eiropas, lai dalītos pieredzē un uzsāktu starptautiskus eTwinning projektus par sev interesējošām tēmām.

Dalībnieki: skolotāji ar vēlēšanos veidot sadarbības projektus
Seminārā piedalās: vairāk nekā 120 skolotāji no dažādām Eiropas valstīm
Tēma: „Digitālie mediji”.
Laiks: 2016.gada 1.līdz 3.aprīlis
Vieta: Puatjē (Chasseneuil-du-Poitou), Francija
Darba valoda: angļu
Dalībnieku skaits no Latvijas: 2 skolotāji

Prasības pretendentiem:

  • Dažādu priekšmetu skolotājs
  • Pēdējo 2 gadu laikā veiksmīgi īstenots vismaz viens eTwinning projekts
  • Ir skaidras idejas eTwinning projektiem
  • Var sazināties angļu valodā
  • Pēc semināra gatavs realizēt eTwinning projektu savā izglītības iestādē
  • Gatavs izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).

eTwinning nodrošina transportu un sedz transporta izmaksas Rīga – Puatjē – Rīga, ieskaitot transporta izmaksas semināra programmas ietvaros. Tāpat eTwinning sedz semināra dalības maksu, viesnīcas un ēdināšanas izdevumus. Dalībnieks pirms pasākuma slēdz sadarbības līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru.

Lai pieteiktos semināram, līdz šī gada 21.februāra plkst. 24:00 jāaizpilda pieteikuma anketa tiešsaistē. Jautājumus par semināru var uzdot rakstot uz info[at]etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning seminārs Francijā”) vai zvanot uz 67358067.