eTwinning projektu īstenotājus aicina pieteikties pedagogu profesionālās pilnveides semināram Zviedrijā!

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības programmas eTwinning ietvaros izsludina pieteikšanos dalībai pedagogu profesionālās pilnveides seminārā eTwinning projektu īstenotājiem. Seminārs no 10. līdz 12. oktobrim notiks Stokholmā, Zviedrijā. Semināra tēma: Eiropas pilsonība. Pieteikšanās termiņš – 2013.gada 1.septembris, aizpildot tiešsaistes anketu http://ej.uz/anketa_PDW_Stockholm. Semināru organizē Zviedrijas un Vācijas eTwinning Nacionālie atbalsta dienesti.

Seminārā tika aktualizēta Eiropas pilsonības tēma. Skolotājiem būs iespēja smelties iedvesmu un idejas, lai vēlāk īstenotu ar šo tēmu saistītus projektus. Seminārā paredzētas praktiskas nodarbības par informācijas un komunikācijas tehnoloģiju izmantošanu mācību darbā, tāpat notiks praktiska eTwinning projekta plānošana – dalībnieki apspriedīs projektu idejas, meklēs projekta sadarbības partnerus un nodarbību laikā arī reģistrēs projektus.

Dalībnieki: eTwinning projektos iesaistītie izglītības darbinieki no vairāk kā 20 Eiropas valstīm
Tēma: Eiropas dimensija
Laiks: 2013.gada 10. līdz 12.oktobris
Vieta: Stokholma, Zviedrija
Darba valoda: angļu
Dalībnieku skats no Latvijas: 2 pamatskolas/vidusskolas skolotāji

Prasības pretendentiem:

  • Pamatskolas vai vidusskolas skolotājs (dažādu priekšmetu skolotāji, kas māca skolēnus vecumā no 13 līdz 19 gadiem)
  • Pēdējo 2 gadu laikā īstenots eTwinning projekts
  • Ir idejas jauniem eTwinning projektiem
  • Var sazināties angļu valodā
  • Gatavs realizēt eTwinning projektu savā izglītības iestādē
  • Gatavs izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).

eTwinning nodrošina transportu un sedz transporta izmaksas Rīga – Stokholma – Rīga, tostarp transporta izmaksas semināra ietvaros. Tāpat eTwinning sedz semināra dalības maksu, viesnīcas un ēdināšanas izdevumus. Dalībnieks pirms pasākuma slēdz sadarbības līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru.

Lai pieteiktos semināram, lūdzu, līdz šī gada 1.septembra plkst. 24:00 aizpildīt pieteikuma anketu http://ej.uz/anketa_PDW_Stockholm. Jautājumus par semināru var uzdot, rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning seminārs Zviedrijā”) vai zvanot uz 67358067.

Pasākuma programmas projektu (iespējamas izmaiņas) lejuplādēt: šeit