eTwinning projektu īstenotājus aicina pieteikties pedagogu profesionālās pilnveides semināram Korfu

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības programmas eTwinning ietvaros izsludina pieteikšanos dalībai pedagogu profesionālās pilnveides seminārā eTwinning projektu īstenotājiem. Seminārs no 2. līdz 4. oktobrim notiks Korfu salā, Grieķijā. Semināra tēma: „eTwinning sadarbības projekti un IKT rīki kultūras un mākslas priekšmetu skolotājiem”. Pieteikšanās termiņš – 2014.gada 17.augusts, aizpildot tiešsaistes anketu. Semināru organizē Grieķijas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests sadarbībā ar eTwinning Centrālo atbalsta dienestu.

Semināra mērķis ir izveidot starptautiskus eTwinning projektus, kuros skolēni un skolotāji no dažādām Eiropas valstīm kopā īstenotu aktivitātes ar radošu IKT izmantošanu mācību procesā. 

Seminārā paredzētas nodarbības par radošu informācijas un komunikācijas tehnoloģiju izmantošanu mākslas priekšmetos. Plānota eTwinning projekta plānošana – dalībnieki apspriedīs projektu idejas, meklēs projekta sadarbības partnerus un nodarbību laikā arī reģistrēs projektus.

Dalībnieki: eTwinning projektos iesaistītie izglītības darbinieki no vairāk 22 Eiropas valstīm
Tēma: „eTwinning sadarbības projekti un IKT rīki kultūras un mākslas priekšmetu skolotājiem”
Laiks: 2014.gada 2. līdz 4.oktobris
Vieta: Korfu, Grieķija
Darba valoda: angļu
Dalībnieku skaits no Latvijas: 2 pamatskolas skolotāji

Semināra programmas projekts (iespējamas izmaiņas)

Prasības pretendentiem:

  • Pamatskolas vai interešu izglītības skolotājs (mākslas, kulturoloģija, drāmas vai citu radošo/ mākslas priekšmetu skolotāji, kas māca skolēnus vecumā no 7 līdz 15 gadiem)
  • Pēdējo 2 gadu laikā īstenots eTwinning projekts
  • Ir idejas jauniem eTwinning projektiem
  • Var sazināties angļu valodā
  • Gatavs realizēt eTwinning projektu savā izglītības iestādē
  • Gatavs izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).

eTwinning nodrošina transportu un sedz transporta izmaksas Rīga – Korfu – Rīga, tostarp transporta izmaksas semināra ietvaros. Tāpat eTwinning sedz semināra dalības maksu, viesnīcas un ēdināšanas izdevumus. Dalībnieks pirms pasākuma slēdz sadarbības līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru.

Lai pieteiktos semināram, lūdzu, līdz šī gada 17.augusta plkst. 24:00 aizpildīt pieteikuma anketu. Jautājumus par semināru var uzdot, rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning seminārs Grieķijā”) vai zvanot uz 67358067.