eTwinning projektu īstenotājus aicina pieteikties pedagogu profesionālās pilnveides semināram Turcijā

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros izsludina pieteikšanos dalībai pedagogu profesionālās pilnveides seminārā eTwinning projektu īstenotājiem. Seminārs no 21. līdz 24. maijam notiks Stambulā, Turcijā. Semināra tēma: „Āra aktivitāšu integrācija eTwinning projektos”.

Pieteikšanās termiņš – 2014.gada 6.aprīlis, aizpildot tiešsaistes anketu http://ej.uz/anketa_Stambula. Semināru organizē Turcijas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests sadarbībā ar eTwinning Centrālo atbalsta dienestu.

Seminārā tks aktualizēta āra aktivitāšu un nodarbību nozīme mācību darbā, kā arī eTwinning projektos. Skolotājiem būs iespēja smelties iedvesmu un idejas, kā savienot virtuālus projektus ar radošām aktivitātēm ārpus ierastām klases telpām, lai vēlāk īstenotu ar šo tēmu saistītus projektus. Seminārā paredzētas praktiskas nodarbības par informācijas un komunikācijas tehnoloģiju izmantošanu mācību darbā, skolēnu, skolotāju un vecāku iesaistīšanu eTwinning projektos. Tāpat notiks praktiska eTwinning projekta plānošana – dalībnieki apspriedīs projektu idejas, meklēs projekta sadarbības partnerus un nodarbību laikā arī reģistrēs projektus.

Pasākuma programmas projektu (iespējamas izmaiņas) var lejuplādēt šeit. Plašāka informācija par semināru (angļu valodā): šeit.

Dalībnieki: eTwinning projektos iesaistītie izglītības darbinieki no vairāk kā 20 Eiropas valstīm
Tēma: „Āra aktivitāšu integrācija eTwinning projektos”
Laiks: 2014.gada 21. līdz 24.maijs
Vieta: Stambula, Turcija
Darba valoda: angļu
Dalībnieku skaits no Latvijas: 2 pamatskolas skolotāji

Prasības pretendentiem:

  • Pamatskolas skolotājs (dažādu priekšmetu skolotāji, kas māca skolēnus vecumā no 11 līdz 15 gadiem)
  • Pēdējo 2 gadu laikā īstenots eTwinning projekts
  • Ir idejas jauniem eTwinning projektiem
  • Var sazināties angļu valodā
  • Gatavs realizēt eTwinning projektu savā izglītības iestādē
  • Gatavs izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).

eTwinning nodrošina transportu un sedz transporta izmaksas Rīga – Stambula – Rīga, tostarp transporta izmaksas semināra ietvaros. Tāpat eTwinning sedz semināra dalības maksu, viesnīcas un ēdināšanas izdevumus. Dalībnieks pirms pasākuma slēdz sadarbības līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru.

Lai pieteiktos semināram, lūdzu, līdz šī gada 6.aprīļa plkst. 24:00 aizpildīt pieteikuma anketu http://ej.uz/anketa_Stambula. Jautājumus par semināru var uzdot, rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning seminārs Turcijā”) vai zvanot uz 67358067.