eTwinning projektu īstenotājus aicina pieteikties pedagogu profesionālās pilnveides semināram Dānijā

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības programmas eTwinning ietvaros izsludina pieteikšanos dalībai pedagogu profesionālās pilnveides seminārā dabaszinātņu un matemātikas skolotājiem, kas īsteno eTwinning sadarbības projektus. Seminārs no 20. līdz 23. novembrim notiks Bilundā, Dānijā. Pieteikšanās termiņš – 2013.gada 23.oktobris, aizpildot tiešsaistes anketu http://ej.uz/anketa_PDW_LEGO. Semināru organizē Dānijas eTwinning Nacionālie atbalsta dienests sadarbībā ar eTwinning Centrālo atbalsta dienestu un rotaļlietu ražotāju LEGO.

Seminārā tiks prezentēti eTwinning sadarbības projekti dabaszinātņu jomā, ko dažādu valstu skolotāji sadarbībā ar LEGO uzsāka iepriekšējā mācību gadā. Tāpat sadarbībā ar LEGO seminārā paredzētas radošās darbnīcas un viesošanās kādā no Dānijas skolām. Seminārā paredzētas praktiskas nodarbības par informācijas un komunikācijas tehnoloģiju izmantošanu mācību darbā, notiks arī praktiska eTwinning projekta plānošana – dalībnieki apspriedīs projektu idejas, meklēs projekta sadarbības partnerus un nodarbību laikā arī reģistrēs projektus.

Semināra programma (iespējamas imaiņas)

Dalībnieki: eTwinning projektos iesaistītie skolotāji no vairāk kā 20 Eiropas valstīm
Tēma: Radoša dabaszinātņu un matemātikas apguve
Laiks: 2013.gada 20. līdz 23.novembris
Vieta: Bilunda, Dānija
Darba valoda: angļu
Dalībnieku skats no Latvijas: 2 pamatskolas skolotāji 

Prasības pretendentiem:

  • Pamatskolas dabaszinātņu (fizika, ķīmija, bioloģija, dabaszinības, ģeogrāfija) vai matemātikas skolotājs, kas māca skolēnus vecumā no 7 līdz 15 gadiem
  • Pēdējo 2 gadu laikā īstenots veiksmīgs eTwinning projekts
  • Ir idejas jauniem eTwinning projektiem
  • Var sazināties angļu valodā
  • Gatavs realizēt eTwinning projektu savā izglītības iestādē
  • Gatavs izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).

eTwinning nodrošina transportu un sedz transporta izmaksas Rīga – Billunda – Rīga, tostarp transporta izmaksas semināra ietvaros. Tāpat eTwinning sedz semināra dalības maksu, viesnīcas un ēdināšanas izdevumus. Dalībnieks pirms pasākuma slēdz sadarbības līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru.

Lai pieteiktos semināram, lūdzu, līdz šī gada 23.oktobra plkst. 24:00 aizpildīt pieteikuma anketu http://ej.uz/anketa_PDW_LEGO. Jautājumus par semināru var uzdot, rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning seminārs Dānijā”) vai zvanot uz 67358067.