eTwinning projektu īstenotājus aicina pieteikties pedagogu profesionālās pilnveides semināram Islandē

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības programmas eTwinning ietvaros izsludina pieteikšanos dalībai pedagogu profesionālās pilnveides seminārā matemātikas skolotājiem, kas īstenojuši eTwinning projektus. Seminārs no 31. oktobra līdz 2.novembrī notiks Reikjavīkā, Islandē.

Pieteikšanās termiņš – 2013. gada 15.septembris, aizpildot tiešsaistes anketu http://ej.uz/anketa_pdw_math. Semināru organizē Islandes eTwinning Nacionālais atbalsta dienests sadarbībā ar eTwinning Centrālo atbalsta dienestu. 

Seminārā paredzētas nodarbības par radošu informācijas un komunikācijas tehnoloģiju izmantošanu matemātikas stundās. Plānota eTwinning projekta plānošana – dalībnieki apspriedīs projektu idejas, meklēs projekta sadarbības partnerus un nodarbību laikā arī reģistrēs projektus.

Dalībnieki: eTwinning projektos iesaistītie izglītības darbinieki no vairāk kā 20 Eiropas valstīm
Tēma: „Sadarbības projekti un IKT rīki matemātikas stundās”
Laiks: 2013.gada 31. oktobris līdz 2.novembris
Vieta: Reikjavīka, Islande
Darba valoda: angļu
Dalībnieku skaits no Latvijas: 3 matemātikas skolotāji

Prasības pretendentiem:

  •     Pamatskolas vai vidusskolas matemātikas skolotājs (māca skolēnus vecumā no 12 līdz 18 gadiem)
  •     Pēdējo 2 gadu laikā īstenots eTwinning projekts
  •     Ir idejas eTwinning projektiem
  •     Var sazināties angļu valodā
  •     Pēc semināra gatavs realizēt eTwinning projektu savā izglītības iestādē
  •     Gatavs izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).

eTwinning nodrošina transportu un sedz transporta izmaksas Rīga – Reikjavīka – Rīga, ieskaitot lidojumu transfēru, kā arī transporta izmaksas semināra programmas ietvaros. Tāpat eTwinning sedz semināra dalības maksu, viesnīcas un ēdināšanas izdevumus. Dalībnieks pirms pasākuma slēdz sadarbības līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru.

Lai pieteiktos semināram, līdz šī gada 15.septembra plkst. 24:00 jāaizpilda pieteikuma anketa tiešsaistē http://ej.uz/anketa_pdw_math. Jautājumus par semināru var uzdot rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning seminārs Islandē”) vai zvanot uz 67358067.

Pasākuma programmas projektu (iespējamas izmaiņas) lejuplādēt: šeit.

Plašāka informācija eTwinning tīmekļa vietnē.