eTwinning projektu īstenotājus aicina pieteikties Nākotnes Klases apmācībām Briselē par tīmekļa drošību

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra starptautiskās skolu sadarbības programmas eTwinning ietvaros izsludina pieteikšanos dalībai apmācībās eTwinning projektu īstenotājiem. Apmācību tēma ir „Tīmekļa drošība mācību darbā” (Teaching and learning in the eSafe classroom).

Dalībniekiem no dažādām Eiropas valstīm būs iespēja praktiski darboties speciāli aprīkotā mācību centrā „Future Classroom Lab”, kā arī apgūt tīmekļa drošības pamatus. Dažas no apmācību tēmām: kā droši izmantot sociālos tīklus, mobilās ierīces, tiešsaistes rīkus; kā tikt galā ar autortiesībām un datu drošību. Semināru organizē eTwinning Centrālais atbalsta dienests. Pieteikšanās termiņš – 2013. gada 10. novembris, aizpildot tiešsaistes anketu http://ej.uz/fcl_eSafe_anketa.

Dalībnieki: eTwinning projektu īstenotāji
Seminārā piedalās: skolotāji no eTwinning dalībvalstīm
Tēma: „Tīmekļa drošība mācību darbā” (Teaching and learning in the eSafe classroom).
Laiks: 16.-17.decembris, 2013
Vieta: Brisele, Beļģija (Future Classroom Lab)
Darba valoda: angļu
Dalībnieku skats no Latvijas: 5 eTwinning projektu īstenotāji (dažādu priekšmetu skolotāji)

Prasības pretendentiem:

  • pēdējo 2 gadu laikā veiksmīgi īstenots vismaz viens eTwinning projekts
  • ir skaidras idejas eTwinning projektiem
  • var sazināties angļu valodā
  • pēc semināra gatavs realizēt eTwinning projektu savā izglītības iestādē
  • gatavs izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).

eTwinning nodrošina transportu un sedz transporta izmaksas Rīga – Brisele – Rīga, ieskaitot lidojumu transfēru, kā arī transporta izmaksas semināra programmas ietvaros. Tāpat eTwinning sedz semināra dalības maksu, viesnīcas un ēdināšanas izdevumus. Dalībnieks pirms pasākuma slēdz sadarbības līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru.

Lai pieteiktos semināram, līdz 10.novembra plkst. 24:00 jāaizpilda pieteikuma anketa http://ej.uz/fcl_eSafe_anketa  Anketa jāaizpilda angļu valodā. Jautājumus par semināru var uzdot rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning apmācības Briselē”) vai zvanot uz 67358067. Konkursa rezultāti tiks paziņoti 5 darba dienu laikā no pieteikšanās termiņa beigām, katram kandidātam personīgi nosūtot e-pastu.

Sīkāka informācija (angļu valodā) par apmācību norisi un progammau šeit.