eTwinning projektu īstenotājus aicina pieteikties apmācībām Briselē par sadarbības projektiem nākotnes klasē!

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros izsludina pieteikšanos dalībai apmācībās eTwinning projektu īstenotājiem „Tiešsaistes sadarbības projekti nākotnes klasē”. Dalībniekiem no dažādām Eiropas valstīm būs iespēja praktiski darboties speciāli aprīkotā interaktīvā mācību centrā „Future Classroom Lab”, apgūt dažādus IKT (informācijas un komunikācijas tehnoloģiju) rīkus un metodes, lai veicinātu radošu, interaktīvu un efektīvu mācību darbu un starptautisko sadarbību.

Semināru organizē eTwinning Centrālais atbalsta dienests. Pieteikšanās termiņš – 2014. gada 14. septembris, aizpildot tiešsaistes anketu.

Apmācību laikā dalībnieki uzzinās un apgūs:

  • Kā izveidot 21.gadsimta mācību prasībām atbilstošu tiešsaistes sadarbības projektu;
  • Nākotnes klases idejas, izmantojot FCL mācību zonās pieejamās tehnoloģijas un programmas; Tiešsaistē pieejamos resursus un lietotnes skolotājiem;
  • Labās prakses piemērus, izmantojot TeachMeets platformas iespējas;

Apmācību apraksts (angļu valodā) pieejams FCL tīmekļa vietnē. Nodarbības vada pieredzējušais Beļģijas (Flāmu) eTwinning Nacionālā atbalsta dienesta pārstāvis un skolotājs ar 20 gadu pieredzi Bart Verswijvel. 

Dalībnieki: eTwinning projektu īstenotāji
Seminārā piedalās: skolotāji no eTwinning dalībvalstīm
Tēma: „Tiešsaistes sadarbības projekti nākotnes klasē”
Laiks: 20.-21.oktobris, 2014
Vieta: Brisele, Beļģija (Future Classroom Lab)
Darba valoda: angļu
Dalībnieku skats no Latvijas: 2 eTwinning projektu īstenotāji

Prasības pretendentiem:

  • pēdējo 2 gadu laikā veiksmīgi īstenots vismaz viens eTwinning projekts
  • ir skaidras idejas eTwinning projektiem
  • var sazināties angļu valodā
  • pēc semināra gatavs realizēt eTwinning projektu savā izglītības iestādē
  • gatavs izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).

eTwinning nodrošina transportu un sedz transporta izmaksas Rīga – Brisele – Rīga, ieskaitot lidojumu transfēru, kā arī transporta izmaksas semināra programmas ietvaros. Tāpat eTwinning sedz semināra dalības maksu, viesnīcas un ēdināšanas izdevumus. Dalībnieks pirms pasākuma slēdz sadarbības līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru.

Lai pieteiktos semināram, līdz šī gada 14.septembra plkst. 24:00 jāaizpilda pieteikuma anketa. Anketa jāaizpilda angļu valodā. Jautājumus par semināru var uzdot rakstot uz iinfo[at]etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning apmācības Briselē”) vai zvanot uz 67358067. Konkursa rezultāti tiks paziņoti 5 darba dienu laikā no pieteikšanās termiņa beigām, katram kandidātam personīgi nosūtot e-pastu.