eTwinning projektu īstenotājus aicina pieteikties apmācībām Briselē par multimediju izmantošanu mācību darbā

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra starptautiskās skolu sadarbības programmas eTwinning ietvaros izsludina pieteikšanos dalībai apmācībās eTwinning projektu īstenotājiem. Apmācību tēma ir „Radoša multimediju un tehnoloģiju izmantošana mācību darbā”. Dalībniekiem no dažādām Eiropas valstīm būs iespēja praktiski darboties speciāli aprīkotā mācību centrā „Future Classroom Lab”, apgūt dažādus IKT (informācijas un komunikācijas tehnoloģiju) rīkus, uzlabot savas prasmes, lai veicinātu radošu multimediju un tehnoloģiju izmantošanu mācību darbā. Semināru organizē eTwinning Centrālais atbalsta dienests. Pieteikšanās termiņš – 2013. gada 3. marts, aizpildot tiešsaistes anketu http://ej.uz/pieteikums_FCL

Dalībnieki: eTwinning projektu īstenotāji
Seminārā piedalās: skolotāji no eTwinning dalībvalstīm
Tēma: Radoša multimediju un tehnoloģiju izmantošana mācību darbā
Laiks: 25.-26.marts, 2013
Vieta: Brisele, Beļģija (Future Classroom Lab)
Darba valoda: angļu
Dalībnieku skats no Latvijas: 2 eTwinning projektu īstenotāji

Prasības pretendentiem:

  • reģistrējies www.etwinning.net
  • pēdējo 2 gadu laikā īstenots eTwinning projekts
  • ir skaidras idejas eTwinning projektiem
  • var sazināties angļu valodā
  • pēc semināra gatavs realizēt eTwinning projektu savā izglītības iestādē
  • gatavs izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).

eTwinning nodrošina transportu un sedz transporta izmaksas Rīga – Brisele – Rīga, ieskaitot lidojumu transfēru, kā arī transporta izmaksas semināra programmas ietvaros. Tāpat eTwinning sedz semināra dalības maksu, viesnīcas un ēdināšanas izdevumus. Dalībnieks pirms pasākuma slēdz sadarbības līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru.

Lai pieteiktos semināram, līdz 3.marta plkst. 24:00 jāaizpilda pieteikuma anketa http://ej.uz/pieteikums_FCL Anketa jāaizpilda angļu valodā. Jautājumus par semināru var uzdot rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning apmācības Briselē”) vai zvanot uz 67358067. Konkursa rezultāti tiks paziņoti 5 darba dienu laikā no pieteikšanās termiņa beigām, katram kandidātam personīgi nosūtot e-pastu.

Pasākuma programmu lejuplādēt šeit. Sīkāka informācija (angļu valodā) par apmācību norisi un mērķiem šeit.