eTwinning projektu īstenotājus aicina pieteikties apmācībām Briselē par 21.gs prasmēm

V/a „Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra” starptautiskās skolu sadarbības programmas eTwinning ietvaros izsludina pieteikšanos dalībai apmācībās eTwinning projektu īstenotājiem. Apmācību tēma ir „21.gadsimta prasmes, IKT rīki un to izmantošana eTwinning projektu īstenošanā”. Dalībniekiem no dažādām Eiropas valstīm būs iespēja praktiski darboties speciāli aprīkotā mācību centrā „Future Classroom Lab”, apgūstot gan dažādu sadarbības un audiovizuālo rīku lietošanu, gan arī praktiskus padomus eTwinnning projektu veidošanā. Semināru organizē eTwinning Centrālais atbalsta dienests. Pieteikšanās termiņš – 2012. gada 12. septembris, aizpildot tiešsaistes anketu http://ej.uz/pieteikums_brisele

Dalībnieki: eTwinning projektu īstenotāji
Seminārā piedalās: skolotāji no eTwinning dalībvalstīm
Tēma: 21.gadsimta prasmes, IKT rīki un to izmantošana eTwinning
Laiks: 1.-2.oktobris, 2012
Vieta: Brisele, Beļģija (Future Classroom Lab)
Darba valoda: angļu
Dalībnieku skats no Latvijas: 2 eTwinning projektu īstenotāji

Prasības pretendentiem:

  • pēdējo 2 gadu laikā īstenots eTwinning projekts
  • reģistrējies www.etwinning.net
  • ir skaidras idejas eTwinning projektiem
  • var sazināties angļu valodā
  • pēc semināra gatavs realizēt eTwinning projektu savā izglītības iestādē
  • gatavs izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).

eTwinning nodrošina transportu un sedz transporta izmaksas Rīga – Brisele – Rīga, ieskaitot lidojumu transfēru, kā arī transporta izmaksas semināra programmas ietvaros. Tāpat eTwinning sedz semināra dalības maksu, viesnīcas un ēdināšanas izdevumus. Dalībnieks pirms pasākuma slēdz sadarbības līgumu ar v/a „Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra”.

Lai pieteiktos semināram, līdz 12.septembrim jāaizpilda pieteikuma anketa http://ej.uz/pieteikums_brisele. Anketa jāaizpilda angļu valodā. Jautājumus par semināru var uzdot rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning apmācības Briselē”) vai zvanot uz 67358067. Konkursa rezultāti tiks paziņoti 5 darba dienu laikā no pieteikšanās termiņa beigām, katram kandidātam personīgi nosūtot e-pastu.