eTwinning aicina piedalīties tiešsaistes seminārā par izglītības portāla School Education Gateway iespējām izglītības iestādēm

Skolotāj! Ja vēlies uzzināt, kas ir School Education Gateway.izglītības portāls un kā tas tev var palīdzēt atrast mobilitātes iespējas, kursus un stratēģisko partnerību projektus, 27.janvāra vakarā piedalies eTwinning bezmaksas vebinārā par izglītības portāla School Education Gateway iespējām izglītības darbiniekiem. Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa. Vebinārs ir bezmaksas.


Vebinārā dalībnieki uzzinās:

  • Kas ir School Education Gateway.portāls un ko tas piedāvā?
  • Kas ir portālā pieejamie rīki?
    • Kursu katalogs
    • Mobilitātes iespējas
    • Stratēģiskās partnerības
  • Kā šos Erasmsus+ rīkus izmantot

Dalībnieki: izglītības iestāžu darbinieki
Tēma: „School Education Gateway portāla iespējas izglītības iestādēm”
Laiks: 2016.gada 27.janvāris 18:00 – 19:00
Norises vieta: tiešsaistes platforma AnyMeeting (dalībniekiem tiks sniegta visa nepieciešamā informācija e-pastā)
Nepieciešamais aprīkojums: dators ar pieslēgumu internetam, austiņas ar mikrofonu un video kamera, ja ir vēlēšanās.
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 200
Nodarbību vadīs: Latvijas eTwinning Nacionālā atbalsta dienesta darbinieki

School Education Gateway ir Erasmus+ finansēts izglītības portāls, kur pieejama informācija par izglītības aktualitātēm Eiropā. Tāpat portālā pieejami Erasmus+ rīki, kas izglītības iestāžu darbiniekiem piedāvā kursu katalogu, mobilitātes iespēju datubāzi, kā arī iespēju atrast sadarbības partnerus Erasmus+ stratēģisko partnerību projektiem.

Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu, dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā.

Jautājumus par vebināru var uzdot rakstot uz info[at]etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning vebinārs”) vai zvanot uz 67358067.