Esi labākais brīvprātīgais? Pierādi!

Kā tev šķiet? Esi vislabākais brīvprātīgais? Parādi! Publicē tekstu, fotogrāfiju, gif vai video šī pasākuma lapā līdz 20. maijam. (Tu vari publicēt fotogrāfiju Instagram vai Twitter vietnēs, izmantojot tēmturi #BestVolunteerEver).

TIEC PAMANĪTS
Tavu ierakstu vērtēs žūrija, kas sastāv no Eiropas Brīvprātīgā darba organizācijām, kas meklē ārzemju brīvprātīgos. Tu vari laimēt dāvanu karti ceļošanai 200 euro apmērā.

PIEDALIES
Skaties tiešsaistē, kā Erasmus+ Facebook lapā 20. maijā (Eiropas Jaunatnes pasākumā, Strasbūrā).
EBD žūrija paziņos 3 labākos.

PAR EBD
Pēdējo 20 gadu laikā Eiropas Brīvprātīgais darbs ir ļāvis dažādām organizācijām atrast un iesaistīt vairāk kā 100 000 ārvalstu brīvprātīgo.
Ja vēlies kļūt brīvprātīgais vai meklē brīvprātīgos, ieskaties http://europa.eu/youth/evs20.

...
NOTEIKUMI
i. Esi oriģināls. Tev jābūt iesniegtā darba autoram, kā arī jāpieder autortiesībām uz to.
ii. Visas atļaujas. Papildus autortiesībām, tev jāapliecina, ka esi ievērojis attiecīgās valsts likumdošanu, pieteikuma tapšanas laikā.
iii. Esi drošībā. Nepakļauj briesmām sevi vai citus pieteikuma tapšanas procesā.
iv. Dalies! Iesniedzot pieteikumu, tu piešķir Eiropas Komisijai, Erasmus+ un Nacionālajām aģentūrām tiesības izmantot šo attēlu jebkādiem mērķiem, jebkurā laikā, jebkuros medijos, ar atsauci.
v. Nesūti parāk daudz. Viena persona vai organizācija var iesūtīt līdz 3 pieteikumiem.
vi. Nepārcenties ar rediģēšanu. Fotogrāfijām nevajadzētu būt stipri rediģētām. Nedaudz apgrieztām, neliela krāsu korekcija un retuša ir pieļaujama. Jāizvairās no īpašu efektu lietošanas, datoru radītiem attēliem, kā arī lielas rediģēšanas.