Eiropas Brīvprātīgā darba jaunumi

Pieejamas vairākas jaunas publikācijas par Eiropas Brīvprātīgā darba organizāciju akreditāciju, programmas "Erasmus+: Jaunatne darbībā" pamatprincipiem un sadarbības iespējām Rietumbalkānos.

1. Hopscotch - kvalitatīvs EBD projekts
Pārrakstīta un pilnībā atjaunota praktiskā rokasgrāmata "Hopscotch", kas palīdz veicināt Eiropas Brīvprātīgā darba kvalitāti. Šī brošūra pieejama tiešsaistē, kā arī turpmāko rīku apkopojums EBD informācijas izplatītājiem. Rokasgrāmatas drukātā versija jāpiesaka SALTO SEE.

2. Iekāpt EBD kurpēs: iegūsti Eiropas Brīvprātīgā darba akreditāciju
Ja tava organizācija ir dibināta "Erasmus+" Partnervalstī  Rietumbalkānos un tā vēlas saņemt EBD uzņemošās, nosūtošās vai koordinējošās organizācijas statusa akreditāciju, tad tev noteikti noderēs šis jaunais ceļvedis "Stepping into EVS" (jaunā 2016. gada versija)! Šajā ceļvedī ir daudz informācijas un padomu par akreditācijas saturu un procesu.

3. Informatīvā brošūra ""Erasmus+: Jaunatne darbībā" – iespējas Rietumbalkānu reģionā"
Informatīvā brošūra sniedz pamatinformāciju par sadarbības iespējam Rietumbalkānu reģionā programmas "Erasmus+: Jaunatne darbībā" ietvaros.

4. "Eiropas brīvprātīgie" – Eiropas Brīvprātīgā darba stāsti Facebookā
"Erasmus+: Jaunatne darbībā" Slovākijas Nacionālā aģentūra izveidojusi Facebook lapu "Eiropas brīvprātīgie", lai svinētu EBD 20 gadu jubileju un dalītos ar dažādo esošo un bijušo  EBD brīvprātīgo pieredzi. Tā pieejama šeit: https://www.facebook.com/EVSvolunteers/

Kā tu vari papildināt „Eiropas brīvprātīgo” lapu?
1. Uzraksti savu stāstu!
Ja tu esi piedalījies/-usies Eiropas Brīvprātīgā darba projektā, sūti savu stāstu uz info@mva.si, pievieno foto (vislabāk kurā tu esi redzams viens pats). Stāsta garums nav limitēts, tomēr tam nevajadzētu būt garākam par 1500 zīmēm (bez atstarpēm).

2. Aicini savas organizācijas uzņemtos vai nosūtītos brīvprātīgos dalīties ar savu EBD stāstu!

3. Dalies ar Facebook lapu un tajā publicētajiem stāstiem!