E-prasmju nedēļas ietvaros eTwinning aicina skolu komandas piedalīties video konkursā „Radoša IKT izmantošana manā skolā”

Skolotāj! Vai tu savās mācību stundās izmanto dažādas informācijas un komunikācijas tehnoloģijas? Esi radošs un veido starptautiskus sadarbības projektus vai vēlies tādus uzsākt? Kopā ar kolēģiem un skolēniem izveido video rullīti/ animāciju/ sižetu (līdz 3 minūtēm) par to, kā mācību darbā radoši izmanto IKT rīkus, publicē to YouTube vietnē, elektroniski aizpildi konkursa pieteikuma anketu un varbūt tieši tu iegūsi galveno balvu - apmaksātu braucienu skolas komandai (līdz 40 personas) uz zinātkāres centriem „Zili brīnumi” Rīgā vai „Z(in)oo” Cēsīs! 

Marta pēdējā nedēļā, kad visā Eiropā atzīmēs e-prasmju nedēļu, eTwinning aicina skolotājus un skolēnus veidot video par to, kā viņi mācību darbā, starptautiskajos projektus un/vai eTwinning projektos radoši izmanto informācijas un komunikācijas tehnoloģijas. Lai piedalītos konkursā, skolas komanda izveido tēmai atbilstošu video (rullīti/ sižetu/īsfilmu/ animāciju līdz 3 minūtēm), publicē to YouTube vietnē, kā arī līdz ne vēlāk kā līdz 2014.gada 31.marta plkst.24:00 elektroniski aizpilda pieteikuma anketu, kurā norāda informāciju par video un pievieno saiti uz izveidoto video YouTube vietnē. Konkursam iesniegtos video izvērtē aģentūras darbinieki. Konkursa nolikums pieejams šeit

Video vērtēšanas kritēriji:

  • radoša IKT rīku izmantošana; 
  • oriģinalitāte;
  • atbilstība tēmai; 
  • mākslinieciskā kvalitāte;

Konkursa mērķis ir identificēt labās prakses piemērus radošā IKT rīku izmantošanā mācību un projektu darbā. Konkursā var piedalīties jebkura veida un līmeņa izglītības iestāde, kura nodrošina izglītību bērniem un jauniešiem vecumā no 3 līdz 19 gadiem (pirmsskolas, vispārējās, interešu un profesionālās izglītības iestāde). No vienas izglītības iestādes konkursā var pieteikties viena skolēnu – skolotāju komanda līdz 40 personām. 

Galvenā balva ir apmaksāts brauciens uz zinātkāres centriem „Zili brīnumi” Rīgā vai „Z(in)oo” Cēsīs vienai komandai (līdz 40 personas) laika posmā no 20.05.2014.līdz 20.06.2014. Konkursa uzvarētāju publicē 2014.gada 9.maijā eTwinning tīmekļa vietnē www.etwinning.lv. Jautājumus par konkursu var uzdot, rakstot uz e-pastu info@etwinning.lv. Atbilde tiks sniegta divu darba dienu laikā.