Dažādu priekšmetu skolotājus aicina pieteikties starptautiskam eTwinning semināram Lietuvā

Aicinām dažādu priekšmetu skolotājus ar interesi īstenot eTwinning projektus pieteikties dalībai kontaktu veidošanas seminārā “Spēļu elementu izmantošana mācību procesā”. Seminārs no 8. līdz 11.jūnijam notiks Viļņā, Lietuvā. Pieteikšanās termiņš – 2016. gada 1.maijs (plkst. 24:00), aizpildot tiešsaistes anketu. Semināru organizē Lietuvas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests. Semināra darba valoda – angļu.

Spēļu elementu izmantošana mācību procesā (gamification) ir metode, ar kuras palīdzību dažādi spēļu elementi un tehnikas tiek izmantoti mācību darbā, lai motivētu skolēnus iesaistīties un sasniegtu mērķus. Seminārā skolotājiem būs iespēja iepazīt un izmēģināt šo metodi. Tāpat dalībnieki praktiskās nodarbībās apgūs eTwinning Live platformas rīkus, apspriedīs projektu idejas, meklēs projekta sadarbības partnerus un nodarbību laikā arī reģistrēs projektus.

Semināra programma (angļu valodā)

Dalībnieki: skolotāji ar vēlēšanos veidot sadarbības projektus
Seminārā piedalās: skolotāji no Austrijas, Horvātijas, Itālijas, Latvijas, Lietuvas, Polijas, Serbijas, Slovākijas un Ungārijas.
Tēma: “Spēļu elementu izmantošana mācību procesā”
Laiks: 2016.gada 8.līdz 11.jūnijs
Vieta: Viļņa, Lietuva
Darba valoda: angļu
Dalībnieku skaits no Latvijas: 10 skolotāji

Prasības pretendentiem:

  • Dažādu priekšmetu pamatskolas vai vidusskolas skolotājs, kas māca skolēnus vecumā no 12 līdz 18 gadiem
  •  Reģistrējies www.etwinning.net
  • Ir idejas eTwinning projektiem
  • Var sazināties angļu valodā
  • Pēc semināra gatavs realizēt eTwinning projektu savā izglītības iestādē
  • Gatavs izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).

eTwinning nodrošina transportu un sedz transporta izmaksas Rīga – Viļņa – Rīga, ieskaitot transporta izmaksas semināra programmas ietvaros. Tāpat eTwinning sedz semināra dalības maksu, viesnīcas un ēdināšanas izdevumus. Dalībnieks pirms pasākuma slēdz sadarbības līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru.

Lai pieteiktos semināram, līdz šī gada 1.maija 24:00 jāaizpilda pieteikuma anketa tiešsaistē. Jautājumus par semināru var uzdot rakstot uz info[at]etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning seminārs Lietuvā”) vai zvanot uz 67358067.

Foto: Flickr.com By VFS Digital Design (Creative Commons)