Connector 2017: starptautiskas apmācības Rumānijā

Connector – tā ir apmācību vide, kurā tiekas profesionāļi, kas gatavi interaktīvi un aktīvi dalīties savā pieredzē, papildināt zināšanas un testēt jaunradīto. Starptautiskās apmācības notiks no 3 līdz 8. jūlijam, Bukarestē, Rumānijā. Pieteikšanās līdz 17. maijam.

Kādēļ pieteikties?

Mācīties darot, uzsvaru vēršot uz dalībnieku vajadzībām un pieredzi – tie ir atslēgas elementi, kas tiks ievēroti šajās apmācībās.

Apmācību mērķis:

-    radīt vidi, kurā satiekas dažādu nozaru apmācību vadītāji un kopā rada sinerģiju, šādi veidojot saikni starp neformālo, formālo un profesionālo izglītību;
-    veicināt neformālās izglītības izplatību Eiropā un Rumānijā;
-    izstrādāt risinājumus visām apmācībās definētajām vajadzībām un problēmām, kas radušās projektos un apmācībās;
-    radīt vidi, kurā apmācību dalībnieki dalās ar apmācību metodēm, instrumentiem, pieredzi un idejām;
-    veidot nākotnes partnerības, kas būtu noderīgas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” projektu īstenošanā;
-    piedāvāt jaunas metodes, principus un tiešsaistes rīkus, kas var būt noderīgi un izmantojami ikdienas darbā arī pēc apmācībām.

Dalībnieku profils:

Šogad šajās apmācībās var piedalīties tikai profesionāļi jaunatnes darbā. Tātad, ja esi apmācību vadītājs, jaunatnes darbinieks, skolotājs – esi laipni aicināts pieteikties šīm apmācībām.

Darba valoda: angļu.

Apmācību laikā katram dalībniekam būs jāprezentē sava iestāde, kuru viņš pārstāv.

Kā pieteikties?

Pieteikties apmācībām iespējams līdz 2017. gada 17. maijam SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē https://www.salto-youth.net/tools/european-training-calendar/training/connector-2017.6463/.

Dalībniekiem jābūt vismaz 18 gadus veciem.

Lai elektroniski aizpildītu anketu, vispirms jāreģistrējas SALTO tīmekļa vietnē. Tad uz savu norādīto e-pastu saņemsi paroli un varēsi aizpildīt pieteikuma anketu.

Visas izmaksas tiks segtas no programmas "Erasmus+: Jaunatne darbībā" finanšu  līdzekļiem, dalībniekiem jānodrošina līdzfinansējums 28.46 eiro apmērā. Ar apmācībām apstiprinātajiem dalībniekiem tiek noslēgts līgums par dalību pasākumā. Pēc tam, kad dalībnieks samaksājis līdzfinansējumu, aģentūra iegādājas avio biļetes.

Lai nodrošinātu programmas "Erasmus+: Jaunatne darbībā" redzamību, kā arī iekļautu pēc iespējas vairāk jauniešu programmas aktivitātēs, pēc apmācībām dalībnieks apņemas:
-    kopā ar projektu koordinatori pārrunāt pasākuma rezultātus un ieplānot to izplatīšanas aktivitātes;
-    nodrošināt vismaz vienu publikāciju medijos;
-    sešu nedēļu laikā pēc atgriešanās organizēt rezultātu izplatīšanas aktivitāti, iekļaujot vismaz vienu tikšanos ar ieinteresēto mērķa grupu (vismaz 15 personas).

Tāpat jāatceras par atskaišu un segto izmaksu apliecinājumu iesniegšanu!

 

Papildu informācija:
Vladislava Šķēle, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras,
Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas vadītāja
E-pasts: vladislava.skele[at]jaunatne.gov.lv