Atzīmējot eTwinning dienu 9.maijā, aicina veidot projektus par daudzveidību

Twinning būtība ir sadarbība starp dažādām valstīm, dažādām skolām un dažādām kultūrām, tāpēc īpaši svarīga ir skolēnu un skolotāju izpratne par kultūru un reliģiju dažādību, izskaužot neiecietību un diskrimināciju.

Atzīmējot eTwinning dienu 9.maijā, eTwinning aicina svinēt daudzveidību un iesaistīties kādā no kampaņas aktivitātēm – īstenot eTwinning projektu, rīkot skolā debates par dažādību un izveidot video! Ja vēlies uzzināt vairāk par citām eTwinning kampaņas “Svinēsim daudzveidību” ieskaties!
 
Veido eTwinning projektu par daudzveidību!
 
Kas ir iecietība? Vai mēs vienādi attiecamies pret dažādu kultūru vai valstu pārstāvjiem? Kāpēc noteiktas rīcības vienā valstī ir pieņemamas, bet citur nē? No 18.aprīļa līdz 9.maijam aicinām aizdomāties par šīm tēmām! Pirmie 5 projekti, kas līdz 9.maijam tiks reģistrēti eTwinning Live par dažādību vai citām ar Eiropas pilsonību un pilsonisko aktivitāti saistītām tēmām saņems pārsteiguma balviņas no mums! Atceries, ka eTwinning projektam nav jābūt sarežģītam un garam! Ieniedzot kvalitatīvu un kritērijiem atbilstošu projektu pieteikumu, iespējams iegūt apliecību par pedagogu profesionālo pilnveidi līdz 12 stundām. Plašāk par kursu lasi šeit.

Esam sagatavojuši dažādus atbalsta materiālus projekta īstenošanai. Ieskaties!

  1. Projekta rokasgrāmata (labās prakses piemēri)
  2. Projekta kvalitātes kritēriji