Apmācības Zemgales reģionā par āra dzīves aktivitātēm kā pieeju jauniešu līdzdalības veicināšanai „Patiesība ir tur – Dabā!”

Vai Tu vēlies apgūt jaunas zināšanas un metodes, lai veicinātu jauniešu aktivitāti? Vai Tev pietrūkst ideju izaicinošu piedzīvojumu pasākumu organizēšanai? Vai vēlies šajos pasākumos iesaistīt arī citus? Vai zini, kas ir āra dzīves aktivitātes? Vai vēlies tās apgūt? Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem par āra dzīves aktivitātēm varēsi iegūt apmācībās „Patiesība ir tur – Dabā!”. Pieteikšanās: līdz 04. septembrim!

Apmācību mērķis - iedrošināt dalībniekus izmantot ārā dzīves aktivitātes, lai veicinātu jauniešu līdzdalību.

Apmācības notiks no 2013.gada 19. septembra līdz 22. septembra viesu namā „Bruknas muiža”, Dāviņu pagastā, Bauskas novadā.

Apmācību dalībnieki:
- Jaunieši vecumā no 16 gadiem, esošie /nākamie vienaudžu izglītotāji un jauniešu līderi.
- Visi tie, kuri strādā ar jauniešiem (bez vecuma ierobežojuma).

Apmācības organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sadarbībā ar biedrību „Latvijas Tautas skolas mācību centrs „Zinātne””.
Apmācībās aicināti piedalīties ne vairāk kā 2 cilvēki no vienas organizācijas.

Dalība apmācībās ir bez maksas. Dalībniekiem tiks nodrošinātas naktsmājas, ēdināšana un apmācību materiāli. Dalībniekiem jāsedz tikai ceļa izdevumi.

Dalībniekiem ir jāpiedalās visu apmācību laiku.

Lai pieteiktos dalībai apmācībās, aizpildītu pieteikuma anketu nosūti uz e-pasta adresi info[at]mczinatne.lv līdz 2013.gada 04.septembrim.  Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, lūdzu, raksti vai zvani – Līga Kukule 27820138, vai pa e-pastu: info[at]mczinatne.lv

Uzmanību!! Vietu skaits ir ierobežots. Visas iesūtītās anketas tiks izvērtētas. Rezultāti tiks paziņoti katram dalībniekam personīgi.

Foto autors: Oujda Sniper
Ceļš sidi Maafa parks, Maroka