Apmācības Igaunijā: “Formula-2”. Piesakies!

Publicitātes foto

Tev ir idejas un vēlies tās pārvērst starptautiskā jauniešu projektā? Nezini, ar ko sākt un kam lūgt atbalstu projekta rakstīšanas un īstenošanas procesā? Tev būtu interesanti uzzināt, kā projektam piesaistīt finansējumu? Vai tev ir jau izveidota līdzīgi domājošo komanda, ar kuru kopā būtu gatavs šo projektu īstenot? 

Ja uz visiem jautājumiem atbildēji ar “Jā”, tad uzaicinām jūsu komandu uz apmācībām “Formula-2: starptautisks projektu ideju maratons”! Tā ir brīnišķīga iespēja šo apmācību izmantot kā pirmo soli sava projekta īstenošanā un sadarbības veidošanā starp partneriem. Piesakies! Vietu skaits ierobežots (40 vietas). Īpaši aicinām pieteikties krievvalodīgos jauniešus un darbā ar jaunatni iesaistītos.

Kur un kad notiek apmācības?

Pērnavā, Igaunijā.

Apmācību starts – piektdienas 27. februāra plkst. 15.30, finišs – svētdienas 1. marta plkst. 13.00. 

Kādi ir apmācību mērķi?

-Motivēt un sniegt atbalstu īstenot savas idejas projektos.

-Uzlabot zināšanas to projektu rakstīšanā, kas saistīti ar neformālo izglītību.

-Izskaidrot “Erasmus+: Jaunatne darbībā” specifiku.

-Sniegt atbalstu, piesakoties nākamajam “Erasmus+: Jaunatne darbībā” projektu iesniegšanas termiņam*.

-Uzkrāt pieredzi neformālajā izglītībā, kā arī nodrošināt aktīvu līdzdarbību grupu darbā. 

*Īpaša uzmanība apmācību laikā tiks pievērsta šādiem starptautiskajiem projektiem: jauniešu apmaiņas projektiem un starptautiskajiem jauniešu iniciatīvas projektiem. Sagatavotos projektus varēs iesniegt tiešsaistē jau uz nākamo tuvāko projektu iesniegšanas laiku, proti, 2015. gada 30. aprīli. 

Apmācības “Formula-2” tiek organizētas, savā starpā sadarbojoties Igaunijas un Latvijas nacionālajām aģentūrām, kuras administrē ES programmu “Erasmus+”. Šo apmācību pievienotā vērtība ir sadarbības izveidošana starp valstīm, kurās ir līdzīga vide darbā ar jaunatni, tas palīdz veidot ērtāku mācību vidi un sniegt dalībniekiem atbalstu. Bet praktisks bonuss: ņemot vērā, ka apmācības ir starptautiskas, iespējams tieši šeit iepazīsies ar starptautiskajiem partneriem, ar kuriem kopā varēsi īstenot projektu.

Lai pieteiktos, tev:

-jābūt no Latvijas vai no Igaunijas un vecumā, sākot no 15 gadiem;

-jāpiesakās grupās pa 2 līdz 3 cilvēkiem. Katrā grupā jābūt vismaz vienam cilvēkam, kurš ir vecāks par 18 gadiem un pārstāv jauniešus (piemēram, jaunatnes jomas darbinieks, pulciņa vadītājs, skolotājs, grupas līderis). Tas ir tāds pieaugušais, kuram ir gan vēlme, gan iespējas ar jums kopā strādāt, lai īstenotu projektu (turklāt ne tikai šajās apmācībās, bet līdz pat pašam projekta beigu ciklam).

Darba valoda: krievu.

Visas izmaksas tiks segtas no programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā”. Dalībniekiem no Latvijas jānodrošina līdzfinansējums 28.46 eiro apmērā. 

Kā pieteikties apmācībām?

Visi interesenti, kas vēlas piedalīties apmācībās, līdz 2015. gada 15. februārim ir aicināti aizpildīt pieteikuma anketu: http://bit.ly/1z5rxT4.

Uzmanību! Anketu aicinām aizpildīt visiem dalībniekiem kopā – viens aizpilda pieteikuma anketu par visiem. Bet dariet to kopā, lai visi komandas dalībnieki var izteikt savas vēlmes un ir lietas kursā par nosacījumiem, kas būs jāievēro apmācību laikā. 

Ar apstiprinātajiem semināra dalībniekiem sazināsimies ne vēlāk kā 17. februārī, nosūtot vēstuli uz elektroniskā pasta adresi, kuru norādīsiet pieteikuma anketā. 

Informācija par apmācībām krievu valodā: http://bit.ly/1z5rxT4. 

 

Papildus informācija:
Vladislava Šķēle,
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras
ES programmu daļas projektu koordinatore
e-pasts: vladislava.skele[at]jaunatne.gov.lv