Apmācības iekļaujošām organizācijām "Mobility Taster for Inclusion Organisations"

Piesakies apmācību kursam iekļaujošām organizācijām (krievu valodā) jaunpienācējiem "Mobility Taster for Inclusion Organisations", kas notiek 24.-28. aprīlī, Odesā, Ukrainā. Pieteikšanās līdz 12. martam!

Vai zinājāt, ka varat organizēt starptautiskus jaunatnes projektus jauniešiem ar ierobežotām iespējām? Uzziniet, ko programma "Erasmus +: Jaunatne darbībā" var sniegt Jums un jauniešiem, ar kuriem Jūs strādājat.

Iepazīstiet mobilitātes projektus

Šajā 3 darba dienu apmācību kursa laikā mēs sniegsim  visu nepieciešamo un būtiskāko informāciju, par  programmas "Erasmus +: Jaunatne darbībā" iespējām jauniešiem ar ierobežotām iespējām. Starptautisks jaunatnes projekts var būt izšķirošs dzīves pieredzes mirklis jauniešiem ar ierobežotām iespējām, ar kuriem jūs strādājat (piemēram, mazākumtautību pārstāvim, jaunietim ar invaliditāti, jaunietim no diskriminētas sociālas grupas, jaunietim no maznodrošinātas ģimenes utml.). Šis apmācību kurss sniedz jums konkrētus piemērus par to, kas ir iespējams. Tas sniedz iespēju tikties dažādu iekļaujošo organizāciju pārstāvjiem. Informē par to, kāds finansējums ir pieejams jaunatnes iekļaušanas projektiem un iepazīstina ar projektu izpildes gaitu.

Kam ir paredzēts šis kurss?

Šis kurss ir paredzēts programmas "Erasmus+: Jaunatne darbībā" jaunpienācējiem (piemēram, jaunatnes darbiniekiem, sociālajiem darbiniekiem), kuri strādā ar jauniešiem ar ierobežotām iespējām (jauniešiem, kas saskaras ar sociālajiem, ekonomiskajiem, izglītības, ģeogrāfiskajiem, kultūras, veselības un invaliditātes izaicinājumiem).

Ja Jūs nekad neesat organizējuši starptautisku jaunatnes projektu ar savu mērķa grupu un vēlētos noskaidrot iespējas, tad šis kurss ir domāts Jums!

Ja jūs jau esat organizējuši jauniešu mobilitātes projektus, lūdzu, pārbaudiet Eiropas apmācības kalendāru, lai izvēlētos citu piemērotu jauniešu darba apmācību, jo šis kurss ir paredzēts jaunpienācējiem.

Šis kurss NAV par ar skolu saistītām aktivitātēm, piemēram, skolu apmaiņu vai projektiem skolēniem (lūdzu, ja interesējaties par šīm ar skolu saistītām aktivitātēm, sazinieties ar programmas "Erasmus +" mūžizglītības kolēģiem).

Šis kurss ir piemērots un aicina pieteikties kandidātu ar īpašām vajadzībām un var finansēt ceļojumu un izmitināšanu dalībnieka personīgajam asistentam (sazinieties ar SALTO EECA pārstāvi Małgorzata Pawłowska: mpawlowska@frse.org.pl par atbalsta iespējām).

Kā pieteikties?

Pieteikties apmācībām iespējams līdz 2018. gada 12. martam SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē https://www.salto-youth.net/tools/european-training-calendar/training/mobility-taster-for-inclusion-organisations-in-russian.7130/

Dalībniekiem jābūt vismaz 18 gadus veciem.

Lai elektroniski aizpildītu anketu, vispirms jāreģistrējas SALTO tīmekļa vietnē. Tad uz savu norādīto e-pastu saņemsi paroli un varēsi aizpildīt pieteikuma anketu.

Visas izmaksas tiks segtas no programmas "Erasmus+: Jaunatne darbībā" finanšu  līdzekļiem, dalībniekiem jānodrošina līdzfinansējums 28.46 eiro apmērā. Ar apmācībām apstiprinātajiem dalībniekiem tiek noslēgts līgums par dalību pasākumā. Pēc tam, kad dalībnieks samaksājis līdzfinansējumu, aģentūra iegādājas avio biļetes.

Lai nodrošinātu programmas "Erasmus+: Jaunatne darbībā" redzamību, kā arī iekļautu pēc iespējas vairāk jauniešu programmas aktivitātēs, pēc apmācībām dalībnieks apņemas:

  • kopā ar projektu koordinatori pārrunāt pasākuma rezultātus un ieplānot to izplatīšanas aktivitātes;
  • nodrošināt vismaz vienu publikāciju medijos;
  • sešu nedēļu laikā pēc atgriešanās organizēt rezultātu izplatīšanas aktivitāti, iekļaujot vismaz vienu tikšanos ar ieinteresēto mērķa grupu (vismaz 15 personas).
     

Tāpat jāatceras par atskaišu un segto izmaksu apliecinājumu iesniegšanu!
 
Plašāka informācija:
Sanda Roze
JSPA Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas projektu koordinatore
Tālr.: +371 67356289
sanda.roze[at]jaunatne.gov.lv