Aicinām uz mācībām “Projektu darbnīcas: Eiropas Solidaritātes korpusa Solidaritātes projekti”

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra izsludina praktiskas ES programmas "Eiropas Solidaritātes korpuss" mācības par Solidaritātes projektiem š.g. 05. – 07. martā. Aicinām visus interesentus, īpaši jauniešus vecumā no 18 līdz 30 gadiem, pieteikties šīm mācībām! Pieteikšanās līdz 1. martam.

Vēlies sniegt savu ieguldījumu, lai veidotu pozitīvas pārmaiņas vidē, kurā uzturies? Darīt darbu sabiedrības labā, šādi veicinot solidaritāti?

Ja Tev ir idejas, kādas izmaiņas vietējā sabiedrībā būtu veicamas, kā arī ir vēlme šīs izmaiņas ierosināt, bet trūkst finansējuma, piesakies mācībām!

Mācībās varēsi uzzināt ne tikai praktiskus soļus projekta vadībā un Solidaritātes projektu būtību, bet arī varēsi izstrādāt savu projekta ideju profesionālu mācību vadītāju un JSPA pārstāvja klātbūtnē.

Pieteikšanos līdz š.g. 1. martam aicinām veikt elektroniski: https://ej.uz/3dxv.

Mācības notiks Daugmales apvidū.

Dalība mācībās ir bezmaksas, vienīgās izmaksas ir nokļūšana uz un atgriešanās no pasākuma vietas. Mācību sākums 5. martā plkst. 10:30, noslēgums – 7. martā plkst. 16:30.

Norādām, ka vietu skaits ir ierobežots. Prioritāri tiks apstiprināta jauniešu vecumā no 18 līdz 30 gadiem dalība, kā arī dalība personām, kuras ir apmeklējušas festivālu “Projektu nakts 2018”. Pasākumā maksimāli var piedalīties 2 dalībnieki no vienas organizācijas/institūcijas, ja tāda tiek pārstāvēta.

 

Papildu jautājumiem:

Aija Kasemira
JSPA Projektu koordinatore
Tālr.:  67356240; e-pasts: aija.kasemira@jaunatne.gov.lv

Pieteikšanās līdz: 
Piektdiena, Marts 1, 2019 - 23:45