Aicinām uz diskusiju “Erasmus+” programma - iespēja ikvienam jaunietim

Lai popularizētu “Erasmus+” programmu kā atvērtu un pieejamu visiem jauniešiem, kā arī apzinātu šķēršļus un izaicinājumus, kas kavē jauniešus ar speciālām vajadzībām un ierobežotām iespējām vairāk iesaistīties programmā, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra un Valsts izglītības attīstības aģentūra organizē paneļdiskusiju, kas norisināsies 27. novembrī. Pieteikšanās tiešsaistē līdz 22. novembrim (ieskaitot).

Diskusijas ietvaros tiks apzināti viedokļi no jomas ekspertiem un tiem, kas piedalījušies programmā, kā arī uzklausīti ieteikumi ceļā uz pieejamāku “Erasmus+” programmu.

Diskusijas "“Erasmus+" programma – iespēja ikvienam jaunietim” norises datums un vieta: 2017. gada 27. novembris, Eiropas Savienības māja, Aspazijas bulvārī 28, 2.stāvā, Rīgā.

Norises laiks: no plkst. 11:00 līdz plkst.14:00.

Mērķa grupa: organizācijas un institūcijas, kurām ir pieredze projektu īstenošanā “Erasmus+” programmā.

Darba programma:

10:30-11:00    Reģistrēšanās
11:00-11:10    Pasākuma atklāšanas uzruna, Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvis
11:10-11:20    Erasmus+ programma kā iespēja visiem jauniešiem, Nataļja Gudakovska, diskusijas moderatore
11:20-11:50    Pieredzes stāsti no Erasmus+ programmas īstenotājiem. Nevalstiskā organizācija Radi Vidi Pats (Staņislavs Babins) un Smiltenes tehnikuma Alsviķu struktūrvienības pedagoģe Elīna Karaseva un audzēkne Dita Klētniece, kuras dalīsies pieredzē par Erasmus+ praksi Itālijā.
11:50-12:10    Kafijas pauze
12:10-13:45    Paneļdiskusija

Dalībnieki: Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas vadītāja Vladislava Šķēle), Valsts izglītības attīstības aģentūra (ES izglītības programmu departamenta direktore Dārta Darbiņa), Biedrība Radi Vidi Pats (Staņislavs Babins), Rīgas Stradiņa Universitātes maģistra programmas Mākslas terapija studente Sintija Bērziņa.

Tēmas:
- Jaunieši ar speciālām vajadzībām un ierobežotām iespējām un viņu personiskie šķēršļi.
- Organizācijas un to šķēršļi, iekļaujot jauniešus ar speciālām vajadzībām un ierobežotām iespējām.
- Vide un tās radītie šķēršļi.
- Risinājumi.

13:45-14:00    Noslēgums

Pieteikšanās diskusijai līdz 22. novembra pusnaktij tiešsaistē: https://goo.gl/forms/5tIAz18Yzepe0o1x2. Nākamajā dienā  (23. novembra) uz anketā norādītajām elektroniskā pasta vēstulēm nosūtīsim apstiprinājumu dalībai diskusijā. Ņemot vērā, ka vietu skaits pasākumā ir ierobežots, aicinām pieteikties savlaicīgi.

 

Papildu informācija:

Agnese Lorence
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras
Starptautiskās sadarbības un atbalsta projektu koordinatore
E-pasts: agnese.lorence@jaunatne.gov.lv, Tel. 67356258