Aicina pieteikt projektus konkursam „Nacionālā eTwinning balva 2013”

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības programmas eTwinning ietvaros organizē Latvijas skolu sadarbības projektu konkursu „Nacionālā eTwinning balva 2013”. Aicinām līdz 8. septembrim konkursā pieteikties izglītības iestāžu darbiniekus, kuri laika posmā no 2012. gada 24.septembra līdz 2013.gada 20.septembrim ir īstenojuši projektu eTwinning ietvaros.

Nenokavē un piesaki savu projektu Nacionālajai eTwinning balvai un kopā ar citiem konkursa finālistiem 2014.gada pavasarī dodies uz eTwinning Eiropas konferenci, kur satiekas vairāk nekā 500 eTwinning projektu īstenotāji no 33 valstīm! Paredzētas arī speciālas balvas un nominācijas! \

Lejupielādēt konkursa nolikumu 
Aizpildīt pieteikuma anketu tiešsaistē 

Konkursa mērķis ir identificēt labās prakses piemērus eTwinning projektu īstenošanā Latvijā, kā arī iepazīstināt sabiedrību ar eTwinning pieredzi un popularizēt eTwinning projekta ideju Latvijā Lai piedalītos konkursā, līdz šī gada 8. septembra plkst. 24:00 jāaizpilda dalībnieka pieteikums tiešsaistē un tīmekļa vietnē www.etwinning.net projekts jāpiesaka Nacionālam kvalitātes sertifikātam. Pirms pieteikumu iesniegšanas, lūdzu, iepazīstieties ar pieteikšanās noteikumiem šeit.  
 
Projektu izvērtēšana notiks divās kārtās. Pirmajā kārtā no 2013. gada 9. līdz 22.septembrim notiks pieteikumu apkopošana un projektu vērtēšana eTwinning vidē, kā arī Nacionālo kvalitātes sertifikātu piešķiršana, kā rezultātā līdz 1. oktobrim tiks atlasīti 5 līdz 6 finālisti. Izvērtēšanas otrajā kārta 2013. gada 12. oktobrī eTwinning Nacionālās konferences ietvaros notiks finālistu prezentācijas klātienē.
 
 „Nacionālā eTwinning balva 2013” rezultāti tiks paziņoti ikgadējā Latvijas Skolu i-Tehnoloģiju Ekspozīcijā LatSTE novembra sākumā. Nacionālā balva tiek piešķirta vienam projekta īstenotājam, savukārt visiem konkursa finālistiem ir eTwinning apbalvojums - vienam projektā iesaistītajam skolotājam apmaksāta dalība eTwinning ikgadējā starptautiskajā konferencē 2014.gada pavasarī.
 
Nacionālo eTwinning balvu 2012. gadā ieguva Priekuļu pirmsskolas izglītības iestādes „Mežmaliņa” īstenotais projekts „P.A.L.E. – Play and Learn English” („Mācies angļu valodu caur spēlēm”), projekta vadītāja un eTwinning vēstniece Kristīna Bernāne. Projektā bija iesaistīti 5 Eiropas bērnudārzi (Grieķija, Portugāle, Francija, Austrija un Latvija). Tā ietvaros bērni rotaļājoties un spēlējoties apguva angļu valodas pamatus. Projekts ieguva atzinību arī Eiropas līmenī – 2013.gada aprīlī eTwinning Eiropas konferencē Lisabonā, Portugālē Britu padomes pārstāvji projekta īstenotājiem pasniedza balvu speciālajā kategorijā „Angļu valoda kā otrā valoda”.