26. aprīlī plāno iesniegt Strukturētā dialoga projektu pieteikumus?

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra informē, ka, sākot ar 2017. gada 2. projektu konkursu, ir mainīts 3. pamatdarbības projektu pieteikumu iesniegšanas veids.  

Eiropas Komisija ir izveidojusi lietotājam draudzīgāku projektu pieteikumu iesniegšanas veidu, ļaujot pieteikumus iesniegt tiešsaistē: https://webgate.ec.europa.eu/web-eforms/, izvēloties pieteikuma sagatavošanai sev ērtāko valodu. Turpmāk projekta pieteikuma iesniegšanai nebūs jāizmanto pdf formāta projekta pieteikuma veidlapas.

Vēršam uzmanību, ka projektu iesniedzējiem, kas līdz šim nav iesnieguši projektus programmā “Erasmus+”, nepieciešams izveidot EU Login (iepriekš saukts ECAS) kontu. Par EU Login konta izveides soļiem lūdzam lasīt PIC koda vadlīnijās. Ja projekta iesniedzējam jau ir savs EU Login konts, projekta pieteikumu var aizpildīt uzreiz pēc reģistrēšanās sistēmā.

Pieteikumā veiktās izmaiņas sistēmā tiks automātiski saglabātas ik pēc divām sekundēm, kā arī tiks norādīts, ja nepieciešamā informācija nav ievadīta vai tā ir ievadīta nepareizi. Būtiski, ka projekta pieteikumu var kopīgot un lasīšanas režīmā to var apskatīt arī kolēģi un partneri. Projektu pieteikumus iespējams saglabāt un izdrukāt arī pdf formātā.

Svarīgi! Projektu pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 2017. gada 26. aprīļa plkst. 13:00 pēc Latvijas laika.

Detalizēta informācija par projekta pieteikuma aizpildīšanu atrodama tiešsaistes projekta pieteikuma aizpildīšanas vadlīnijās angļu valodā.

Neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar Projektu vadības un uzraudzības daļas projektu koordinatoriem:

Maija Kolberga (maija.kolberga@jaunatne.gov.lv; tālr. nr. 67356256)

Madara Ērgle (madara.ergle@jaunatne.gov.lv; tālr. nr. 67358064).