13 Zemgales jauniešu organizācijas jauno mācību gadu atklāj ar akciju "Zemgales tepiķis"

No 1. līdz 23. septembrim ikviens jaunietis, skolēns vai students, aicināts kļūt par projekta „Es un jaunatne man apkārt” dalībnieku, piedaloties lielajā „Zemgales tepiķa” aušanas akcijā, tādējādi simbolizējot Zemgales jauniešu vienotību. Akcijas „Zemgales tepiķis” noslēguma pasākums notiks ceturtdien, 24. septembrī no plkst. 15:00 – 18:00 Jelgavas gājēju ielā pretim kafejnīcai „Silva”. Tās laikā varēs iepazīties ar vairāk nekā 10 Zemgales jauniešu organizāciju piedāvājumu 2015./2016. gadam, kā arī svinīgi noaust tepiķa pēdējos metrus.

24. septembrī no plkst 15:00 – 18:00 ar akciju „Zemgales tepiķis” Driksas ielā noslēgsies Jelgavas pilsētas un Jelgavas bērnu un jauniešu centra „Junda” organizētais projekts „Es un jaunatne man apkārt”, kas veidots ar mērķi stiprināt Zemgales jauniešu organizāciju sadarbību un jauniešu – projekta dalībnieku – savstarpējo draudzību. Darbs pie „Zemgales tepiķa” darināšanas aizsākās „Jauniešu dienās 2015” Kurmenē šī gada jūlijā, pulcējot vienuviet 80 jauniešus no 13 Zemgales organizācijām. Projekts “Es un jaunatne man apkārt” īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2015. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

Akcijā „Zemgales tepiķis” piedalās vairāk nekā 10 Zemgales jauniešu organizācijas – Jelgavas bērnu un jauniešu centrs „Junda”, Jelgavas pilsētas domes administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvaldes „Jelgavas jauniešu centrs”, Jelgavas SOS jauniešu māja, biedrība „Bērnu un jauniešu mūzikas klubs”, „Zemgales nevalstisko organizāciju centrs”,  biedrība „Kultūras un mākslas centrs „Nātre””, Jelgavas novada biedrība „iDEA”, Ozolnieku novada jauniešu centri, Tērvetes Jauniešu Iniciatīvas centrs, Pilsrundāles biedrība „Mums pieder pasaule”, Iecavas Dienas centrs „Iecavnīca”, Vecumnieku novada biedrība „Jaunatne smaidam”, Bauskas Bērnu un jauniešu centrs, Ogres novada Jauniešu iniciatīvu centrs „Burziņš” un Ozolnieku novada jauniešu centri.

Ikviens, kurš vēlas piedalīties lielā lupatu paklāja „Zemgales tepiķis” veidošanā, laipni aicināts uz Jelgavas BJC „Junda” (Pasta iela 32) katru darba dienu no plkst. 8:00 – 16:00 un noslēguma pasākumā 24. septembrī Jelgavas gājēju ielā (sliktu laikapstākļu gadījumā pasākums notiks T/C „Pilsētas pasāža” 2. stāvā).

Informācija:
Dace Indrika,
 projekta „Es un jaunatne man apkārt” vadītāja
Jelgavas BJC "Junda"
Tālr./fakss: 63023893
Pasta 32, Jelgava
Facebook: es un jaunatne man apkārt
jaunatne@junda.lv
www.junda.lv