“…un kas notiek pēc projekta aktivitātes? DEOR un Mobilitātes rīks”

Kā pēc iespējas veiksmīgāk izplatīt projekta rezultātus un kā tiem nodrošināt pēc iespējas ilgstošāku izmantošanu? Kā veiksmīgi un bez stresa atskaitīties par projekta gaitu projektiem speciāli izstrādātajā Mobilitātes rīkā (Mobility tool)? Aicinām pieteikties starptautiskajām apmācībām, kas no 2017. gada 2. līdz 8. aprīlim notiks Malagā, Spānijā.

Apmācību mērķis: uzlabot rezultātu izplatīšanas un redzamības pasākumu (DEOR) kvalitāti, kā arī atvieglot ikdienas darbu ar informācijas ievadīšanu speciālajā projektu “Erasmus+: Jaunatne darbībā” mobilitātes rīkā (mobility tool).

Apmācības notiks piecas dienas, kuru laikā notiks padziļināta izpratnes veidošana darbā ar DEOR un Mobilitātes rīku. Notiks paraugprakses demonstrācija ar rezultātu izplatīšanas un redzamības pasākumu nodrošināšanu projektos, kā arī plānots soli pa solim arī katram pašam izstrādāt savu DEOR kampaņas plānu. Tāpat detalizētāk tiks iepazīstināts ar mobilitātes rīku, lai darbā ar “Erasmus+: Jaunatne darbībā” projektiem to izmantotu ar prieku un entuziasmu.

Apmācību mērķa grupa: jaunatnes darbinieki, jaunatnes līderi, projektu koordinatori/vadītāji.

Darba valoda: angļu.

Lejupielādei darba programma:
and … what comes after the activity / mobility? DEOR and MOBILITY TOOL

Pieteikties apmācībām iespējams līdz 2017. gada 5. februārim  SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē https://www.salto-youth.net/tools/european-training-calendar/training/and-what-comes-after-the-activity-mobility-deor-and-mobility-tool.6156/

Dalībniekiem jābūt vismaz 18 gadus veciem.

Lai elektroniski aizpildītu anketu, vispirms jāreģistrējas SALTO tīmekļa vietnē. Tad uz savu norādīto e-pastu saņemsi paroli un varēsi aizpildīt pieteikuma anketu.

Visas izmaksas tiks segtas no programmas "Erasmus+: Jaunatne darbībā" finanšu  līdzekļiem, dalībniekiem jānodrošina līdzfinansējums 28.46 eiro apmērā. Ar apmācībām apstiprinātajiem dalībniekiem tiek noslēgts līgums par dalību pasākumā. Pēc tam, kad dalībnieks samaksājis līdzfinansējumu, aģentūra iegādājas avio biļetes.

Lai nodrošinātu programmas "Erasmus+: Jaunatne darbībā" redzamību, kā arī iekļautu pēc iespējas vairāk jauniešu programmas aktivitātēs, pēc apmācībām dalībnieks apņemas:
-    kopā ar projektu koordinatori pārrunāt pasākuma rezultātus un ieplānot to izplatīšanas aktivitātes;
-    nodrošināt vismaz vienu publikāciju medijos;
-    sešu nedēļu laikā pēc atgriešanās organizēt rezultātu izplatīšanas aktivitāti, iekļaujot vismaz vienu tikšanos ar ieinteresēto mērķa grupu (vismaz 15 personas).
Tāpat jāatceras par atskaišu un segto izmaksu apliecinājumu iesniegšanu!

 

Papildu informācija:
Vladislava Šķēle, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras projektu koordinatore,
E-pasts: vladislava.skele[at]jaunatne.gov.lv

 

Notikuma laiks: 
02.04.2017 līdz 08.04.2017
Pieteikšanās līdz: 
Svētdiena, Februāris 5, 2017 - 23:45
Pieteikšanās tiešsaistē