Seminārs pedagogiem par jauniešu sadarbības iespējām Eiropā

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju organizē semināru par skolotāju tīkla eTwinning aktualitātēm un iespējām īstenot “Erasmus+: Jaunatne darbībā” projektus. Seminārs notiks 21. aprīlī no plkst. 14.00 līdz plkst. 16.00 Izglītības un zinātnes ministrijas informācijas centrā (Vaļņu ielā 2, Rīgā).


Dalībai seminārā aicinām pieteikties vispārizglītojošo skolu, profesionālo skolu un augstskolu pedagogus, direktorus un mācību personālu, kā arī citus interesentus, kuriem būtu aktuāli uzzināt par jaunatnes darbinieku mobilitātes projektiem un citiem “Erasmus+: Jaunatne darbībā” projektiem, tostarp Eiropas skolu sadarbības programmu interneta vidē eTwinning, un kuriem nav pieredzes vai iepriekšējas zināšanas šajos projektos.


Semināra pirmajā daļā Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras speciālisti sniegs informāciju par to, kā skolu pedagogiem doties jaunatnes darbinieku mobilitātes projektos vai izglītojošos semināros, kā skolēniem iesaistīties jauniešu apmaiņas, Eiropas Brīvprātīgā darba, jaunatnes stratēģisko partnerību projektos, kas tiek īstenoti Eiropas Savienības programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” projektu ietvaros. Savukārt semināra otrajā daļā aģentūras speciālisti informēs par eTwinning iespējām.
Dalība seminārā ir bez maksas, taču nokļūšanu uz semināru (ceļa izdevumus) nodrošina pats dalībnieks vai tā pārstāvētā organizācija.

Dalībai seminārā var pieteikties elektroniski http://bit.ly/1LIXRE4. Vietu skaits ir ierobežots, tādēļ pieteikšanās semināram ir noslēgusies.


Papildus informācija:
Kintija Bulava
Izglītības un zinātnes ministrijas
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras
Komunikācijas daļas vecākā referente
Tālr.nr. 67356247
e-pasts: kintija.bulava@jaunatne.gov.lv

 

 

 

Notikuma laiks: 
21.04.2016
Pieteikšanās līdz: 
Pirmdiena, Aprīlis 11, 2016 - 12:00
Pieteikšanās tiešsaistē