No zināšanas uz darīšanu

Mācību kurss jaunatnes jomā strādājošajiem mācību vadītājiem “From Knowing to Being”, kurš no 10. līdz 16. septembrim notiks Austrijā (Yspertal). Pieteikšanās līdz 27. maijam.

Starptautiskais centrs (Interkulturelle Zentrum) un Austrijas nacionālā “Erasmus+: Jaunatne darbībā” aģentūra, sadarbojoties ar SALTO mācību un sadarbības resursu centru aicina uz mācībām, kas paredzētas pašiem mācību vadītājiem, kuri ikdienā vada mācības jauniešiem un jaunatnes jomā strādājošajiem.

Mācību laikā:
-    iepazīsim un piedzīvosim kompetencēs balstītu mācību pieeju, kuru izmantot darbā ar jaunatni;
-    eksperimentēsim, kā izmantot šo metodi, pievēršot uzmanību vairākiem aspektiem: attieksmēm, vērtībām un zināšanām;
-    dalīsimies pieredzē, kā kompetencēs balstītā pieeja atvieglo ikdienas darbu ar jaunatni;
-    u.c.

Mācību process notiks gan grupās, gan individuāli. Mācību procesā tiks iekļautas arī āra aktivitātes (pastaigas, uzdevumi un iespējams arī piedzīvojumi dabā naktī).

Mācības vadīs SALTO mācību vadītāji: Pēteris Hofmanis (Peter Hofmann), Artūras Deltuva (Arturas Deltuva) un Žizele Evrarda Markovica (Gisele Evrard Markovic). Mācību vadītāji jau pirms mācībām var sazināties ar dalībniekiem, lai noskaidrotu papildu informāciju un uzdotu kādu uzdevumu, kas palīdzēs sagatavoties rudenī gaidāmajām mācībām.

Mācībām aicināti pieteikties:
Mācību vadītāji ar starptautisku mācību vadīšanas pieredzi. Mācībās paredzēta pieredzes apmaiņa, tādēļ ir svarīgi, lai dalībnieki būtu gatavi dalīties savā pieredzē.

 

Notikuma laiks: 
10.09.2019 līdz 16.09.2019
Lasīt vairāk: 
Pieteikšanās līdz: 
Pirmdiena, Maijs 27, 2019 - 23:45
Pieteikšanās tiešsaistē