BuTriMulti (BTM) apmācības Polijā

Lai speciālistiem, kuri ikdienā strādā jaunatnes jomā, sniegtu starptautisku mācīšanās pieredzi, attīstot prasmes izveidot kvalitatīvus “Erasmus+: Jaunatne darbībā” Jauniešu apmaiņas projektus, no 14. līdz 18. jūnijam Polijā notiks BiTriMulti apmācības. Pieteikšanās apmācībām līdz 16. aprīlim.

Īpaši aicināti pieteikties jaunatnes darbinieki, kas nesen sākuši darboties šajā jomā.  

BiTriMulti apmācību mērķis ir sniegt atbalstu jaunatnes darbiniekiem, kuri ir nobrieduši sava pirmā programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” Jauniešu apmaiņas projekta īstenošanai.

Apmācību laikā:
- tiks nodrošināta informācija, lai tuvāk iepazītu programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” Jauniešu apmaiņas projektus;
- mācību process tiks organizēts gan individuāli, gan mācoties grupās, imitējot Jauniešu apmaiņas projekta izveidošanas un īstenošanas procesu;
- tiks attīstītas nepieciešamās zināšanas, prasmes un attieksmes, lai, organizējot jauniešu apmaiņas, varētu balstīties neformālās izglītības praksē, principos un kvalitātes standartos, kā to nosaka ES jaunatnes programma;
- tiks sniegta informācija, kā projekta laikā aicināt jauniešiem pašiem izvērtēt savu mācīšanās pieredzi un iegūto, iepazīstoties ar Youthpass;
- būs iespēja veidot partnerības un meklēt partnerus.

BTM apmācību laikā tiks izmantota mācīšanās darot metode, simulācijas, darbošanās darba grupās, notiks aktivitātes, lai uzlabotu grupu dinamiku, kā arī noslēgumā notiks apmācību izvērtēšana.

Apmācībām aicināti pieteikties: jaunatnes darbinieki un jauniešu līderi.

Darba valoda: angļu.

Provizoriskā darba programma

Pieteikties apmācībām iespējams līdz 2017. gada 16. aprīlim  SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē https://www.salto-youth.net/tools/european-training-calendar/training/bitrimulti-btm-multilateral-training-course-for-newcomers-in-youth-exchanges.6340/ .

Dalībniekiem jābūt vismaz 18 gadus veciem.

Lai elektroniski aizpildītu anketu, vispirms jāreģistrējas SALTO tīmekļa vietnē. Tad uz savu norādīto e-pastu saņemsi paroli un varēsi aizpildīt pieteikuma anketu.

Visas izmaksas tiks segtas no programmas "Erasmus+: Jaunatne darbībā" finanšu  līdzekļiem, dalībniekiem jānodrošina līdzfinansējums 28.46 eiro apmērā. Ar apmācībām apstiprinātajiem dalībniekiem tiek noslēgts līgums par dalību pasākumā. Pēc tam, kad dalībnieks samaksājis līdzfinansējumu, aģentūra iegādājas avio biļetes.

Lai nodrošinātu programmas "Erasmus+: Jaunatne darbībā" redzamību, kā arī iekļautu pēc iespējas vairāk jauniešu programmas aktivitātēs, pēc apmācībām dalībnieks apņemas:
-    kopā ar projektu koordinatori pārrunāt pasākuma rezultātus un ieplānot to izplatīšanas aktivitātes;
-    nodrošināt vismaz vienu publikāciju medijos;
-    sešu nedēļu laikā pēc atgriešanās organizēt rezultātu izplatīšanas aktivitāti, iekļaujot vismaz vienu tikšanos ar ieinteresēto mērķa grupu (vismaz 15 personas).

Tāpat jāatceras par atskaišu un segto izmaksu apliecinājumu iesniegšanu!

 

Papildu informācija:
Vladislava Šķēle, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras,
Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas vadītāja
E-pasts: vladislava.skele[at]jaunatne.gov.lv
 

 

 

Notikuma laiks: 
14.06.2017 līdz 18.06.2017
Pieteikšanās līdz: 
Svētdiena, Aprīlis 16, 2017 - 23:45
Pieteikšanās tiešsaistē