Notikumi

Vebinārs “Dzimtes dimensija darbā ar jauniešiem”

Vebināra mērķis ir iepazīt dzimtes un dzimuma jēdzienu atšķirības, iepazīties ar dzimumlomu aizspriedumiem un to ietekmi, kā arī uzzināt par dažādām metodēm un instrumentiem, kurus izmantot, lai runātu par dzimtes jautājumiem. Semināru vadīs neformālās izglītības mācību vadītāja Ieva Grundšteine, kura uzsver: “Dzimumu normas nosaka, ko uzskatām par “normālu” un akceptējamu. To bieži paši nepamanām, taču tas negatīvi ietekmē gan meitenes, gan puišus.

17.08.2020
Pieteikšanās elektroniski

Starpkultūru mācīšanās dimensija projektos

Starpkultūru mācīšanās dimensijai būtu jābūt ļoti nozīmīgai jebkura projekta sastāvdaļai, tomēr praksē tam bieži vien tiek pieiets virspusēji, un mācīšanās potenciāls paliek neizmantots. Vebinārs palīdzēs labāk apzināties, ko nozīmē starpkultūru mācīšanās, kā panākt, ka tā notiek dziļākā līmenī un kādas metodes izmantot.

18.08.2020
Pieteikšanās elektroniski

Sociāli iekļaujošu projektu veidošana programmā “Eiropas Solidaritātes korpuss”

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina pieteikties mācībām par sociāli iekļaujošu projektu veidošanu programmā “Eiropas Solidaritātes korpuss”, kas notiks no 19.- 21. augustam, viesnīcā "Mercure Riga Centre". Dalībai mācībās nepieciešams reģistrēties, no katras organizācijas piesakoties ne vairāk kā 2 cilvēkiem. Pieteikšanās tiešsaistē līdz 7. augustam, katram no dalībniekiem aizpildot pieteikuma anketu: https://forms.gle/z148onRzkLjLMP1o8.

19.08.2020 līdz 21.08.2020
Pieteikšanās elektroniski

„Projektu darbnīca: Jaunatnes dialoga projekti”

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina pieteikties mācībām par jaunatnes dialoga projektu (strukturētais dialogs) sagatavošanu programmā "Erasmus+: Jaunatne darbībā". Mācības notiks no 2020. gada 19. līdz 21. augustam Rīgā vai tās apkārtnē. Lai pieteiktos mācībām, līdz līdz 2020. gada 30. jūlijam (ieskaitot) tiešsaistē jāizpilda pieteikuma anketa: https://forms.gle/sDxpSh6tXC5RR8Xx6.

19.08.2020 līdz 21.08.2020
Pieteikšanās elektroniski

Europe Goes Local: pašvaldības jaunatnes padomju sanāksme

Jaunatnes un mūžizglītības fonds Grieķijā no 1. - 5. septembrim organizē tiešsaistes mācības "Europe Goes Local: pašvaldību jaunatnes padomju sanāksme" ar prakšu apmaiņu vietējā darba ar jaunatni atzīšanai. Sanāksmes mērķis ir stiprināt pašvaldību jaunatnes padomes locekļu savstarpējo sadarbību, daloties ar vietējo realitāti un labās prakses piemēriem, pārrunājot vietējā līmeņa jauniešu darba atpazīstamības līmeni vietējās kopienās un izstrādājot turpmākas darbības plānu. Sanāksmei līdz 31.

01.09.2020 līdz 05.09.2020
Pieteikšanās elektroniski

Informatīvais seminārs “Darba projektu iespējas jauniešu nodarbināšanai” (Preiļi)

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina darba devējus – uzņēmumus, sociālos uzņēmumus, biedrības, valsts un pašvaldības iestādes, uz informatīvo semināru Darba projektu iespējas jauniešu nodarbināšanai” Preiļos. Seminārs notiks 2. septembrī plkst. 13.00-15.00 Preiļu novada Jauniešu centrā “ČETRI”, Kārsavas ielā 4, Preiļos. Seminārā būs iespējams uzzināt, kādas iespējas jauniešu nodarbināšanai organizācijām piedāvā programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” darba projekti. Pieteikšanās dalībai seminārā līdz 25.

02.09.2020
Pieteikšanās elektroniski

Projektu darbnīca: Solidaritātes projekti

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) izsludina ES programmas "Eiropas Solidaritātes korpuss" mācības "Projektu darbnīca: Solidaritātes projekti", kas no 7. līdz 9.septembrim notiks Lilastē. Mācību laikā dalībniekiem būs iespēja izstrādāt sava Solidaritātes projekta ideju un veidot projekta pieteikumu. Dalībai mācībās līdz 23. augustam nepieciešams reģistrēties elektroniski.

07.09.2020 līdz 09.09.2020
Pieteikšanās elektroniski

ETS tiešsaistes seminārs treneriem par "coaching" domāšanu un metodēm

Projekta "Trainer Competence Development" ietvaros, Vācijas nacionālā aģentūra "JUGEND für Europa" no 7 - 11. septembrim organizē tiešsaistes Eiropas apmācību stratēģijas (ETS) treneru prasmju seminārs par koučinga domāšanu un treneru iemaņu attīstīšanu. Seminārs paredzēts pieredzējušiem treneriem jaunatnes jomā, kuri vēlas iepazīt mācību un mentoringa praksi no apmācību plānošanas līdz to īstenošanai. Dalībai seminārā var pieteikties līdz 20.

07.09.2020 līdz 11.09.2020
Pieteikšanās semināram elektroniski

Mācības "Brīvprātīgā darba mentoringa ābece" | Malaga (Spānija)

No 23. - 28. septembrim Spānijas nacionālā aģentūra Instituto de la Juventud de España (INJUVE) organizē mācību kursu "Brīvprātīgā darba mentoringa ābece". Mācības notiks Mollina pilsētā, Malagas provincē (Spānija). Mācības paredzētas programmas "Eiropas Solidaritātes korpuss" projektu īstenotājiem un visiem tiem, kuri vēlas apmācīt savus esošos vai topošos mentorus. Mācībām var pieteikties līdz 31.

23.09.2020 līdz 28.09.2020
Pieteikšanās elektroniski

Lapas