Jaunumi

Projekta “PROTI un DARI” īstenošanai plānots piešķirt papildu 900 tūkstošu eiro finansējumu

Lai nodrošinātu plašāku atbalstu NEET jauniešiem šogad un sniegtu atbalstu COVID-19 krīzes seku novēršanai, projekta “PROTI un DARI” īstenošanai plānots piešķirt papildu finansējumu 900 tūkstošu eiro apmērā, paredzot finansējuma pārdali no ES fondu programmas “Samazināt priekšlaicīgu mācību pārtraukšanu preventīvu un intervences pasākumu īstenošanai. Papildus tiks vērtēta iespēja piesaistīt REACT-EU finansējumu 1,5 miljonu eiro apmērā, lai “PROTI un DARI!” projekta īstenošanu varētu pagarināt līdz 2022. gada beigām.

Lasīt vairāk »
Jauniešu garantija
 

Jaunieti – vai tu jau iesaistījies projektā “PROTI un DARI!”?

Projekta "PROTI un DARI!" mērķis ir attīstīt mērķa grupas jauniešu prasmes un veicināt viņu iesaisti izglītībā, tai skaitā aroda apguvē pie amata meistara, nodarbinātībā,  Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) īstenotā Jauniešu garantijas projekta pasākumā vai Nodarbinātības valsts aģentūras īstenotajos aktīvajos nodarbinātības vai preventīvajos bezdarba samazināšanas pasākumos, kā arī nevalstisko organizāciju vai jauniešu centru darbībā.

Tu vari iesaistīties projektā, ja esi jaunietis vecumā no 15 līdz 29 gadiem (ieskaitot) un tu šobrīd:

Lasīt vairāk »
Jauniešu garantija
 

Izmanto iespēju iesaistīties projektā “PROTI UN DARI!”

Projekts "PROTI un DARI!" darbojas kopš 2014. gada septembra un ir pagarināts līdz 2021. gada decembrim. Tajā jau ir iesaistījušies vairāk kā 3350 jauniešu. Tādēļ aicinām arī Tevi izmantot iespēju!

Projekta "PROTI un DARI!" mērķa grupa ir jaunieši vecumā no 15 līdz 29 gadiem (ieskaitot), kuri: 

Lasīt vairāk »
Jauniešu garantija
 

Izmaiņas individuālās pasākumu programmas grozījumu iesniegšanā

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtas situāciju saistībā ar koronavīrusa "Covid-19" pandēmiju, kas patlaban noteikta līdz 9. jūnijam, ar iespējamu ārkārtas stāvokļa pagarinājumu, JSPA ir aktualizējusi kārtību, kādā ārkārtas situācijas laikā jāiesniedz Jaunatnes starptautisko programmu aģentūrā "Mērķa grupas jaunieša individuālās pasākumu programmas" (sadarbības līguma 7.pielikums) (turpmāk – IPP) grozījumus, ja mainās IPP īstenošanas laiks.

Lūdzam ievērot šādu kārtību:

Lasīt vairāk »
Jauniešu garantija
 

Lapas