Jaunumi

Aicina piedalīties medijpratības vebinārā par domāšanas kļūdām

Pēdējās desmitgadēs psiholoģijas pētījumi ir atklājuši plašu spektru dažādu cilvēku prāta domāšanas noslieču, kas traucē mums pieņemt labus lēmumus. Kādas tās ir? Kādēļ par tām jāzina ikvienam? Kā par tām mācīt? Uzzini par to vairāk eTwinning 16.marta vebinārā kopā ar SkeptiCafe vadītāju un pieredzējušu kritiskās domāšanas pasniedzēju Mārtiņu Hiršu!

Lasīt vairāk »
eTwinning
 

Materiāli un video no vebināra par informācijas burbuļiem

9.martā eTwinning organizēja medijpratības mēneša otro vebināru “Informācijas burbuļi”, kurā NATO stratēģiskās komunikācijas izcilības centra vadošā digitālā pētniece Nika Aleksejeva stāstīja par “informācijas burbuļu” fenomenu gan reālajā dzīvē, gan virtuālajā vidē.

Lasīt vairāk »
eTwinning
 

Aicina piedalīties eTwinning medijpratības mēneša vebināros

Mūsu smadzenes katru dienu apstrādā milzīgu informācijas apjomu. Attālināto mācību laikā lielākoties tā pie mums nonāk elektroniski. Kā nepazaudēt prātu un neuzķerties uz kārtējām viltus ziņām? Kā atrast ziņu avotu? Kā izkāpt no sava informācijas burbuļa, piefiksēt domāšanas kļūdas, domāt racionāli un paralēli tam visam saglabāt veselo saprātu? Mums nav īstās atbildes, bet mēs esam sagatavojuši 6 vebinārus, kas palīdzēs šīs problēmas risināt! Mēs pasludinām martu par medijpratības mēnesi!

Lasīt vairāk »
eTwinning
 

Materiāli un video no vebināra par informācijas avotiem

3.martā eTwinning organizēja pirmo medijpratības mēneša vebināru “Informācijas meklēšana tiešsaistē un avotu uzticamība”, kurā NATO stratēģiskās komunikācijas izcilības centra vadošā digitālā pētniece Nika Aleksejeva stāstīja, kā uzbūvēta mūsdienu informatīvā vide tiešsaistē, kā arī praktiski parādīja, kā novērtēt avotu un informācijas uzticamību.

Lasīt vairāk »
eTwinning
 

Lapas