Aicina pieteikties skolotāju tālākizglītības kursam par eTwinning Liepājā

Valsts aģentūra „Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra” sadarbībā ar PIKC "Liepājas Valsts tehnikums" š.g. 28.septembrī organizē 6 stundu apmācības kursus par starptautisko tiešsaistes projektu organizēšanu Eiropas Savienības rīcības programmā mūžizglītības jomā eTwinning. Kursam aicinām pieteikties pedagogus no Liepājas pilsētas un apkārtnes izglītības iestādēm. Pieteikšanās kursiem līdz 21.septembrim, aizpildot tiešsaistes anketu http://ej.uz/6h_Liepaja.

Kursu laikā dalībnieki tiks iepazīstināti ar programmu eTwinning, projektu piemēriem, kā arī informācijas un komunikācijas tehnoloģiju rīkiem.

Kursa programma

Kursu norises laiks: 2012.gada 28.septembris no plkst.10:00 līdz plkst.16:00
Vieta: PIKC Liepājas Valsts tehnikums, Vānes ielā 4, 16.auditorijā, Liepājā. 
Darba valoda: latviešu
Vietu skaits: 25 -30

Dalībnieki saņems apliecinājumu par dalību kursos. Pieteikšanās kursiem līdz 21.septembrim, aizpildot tiešsaistes anketu http://ej.uz/6h_Liepaja. Vietu skaits ir ierobežots. Apstiprinājums vai atteikums dalībai kursā tiks nosūtīts katram kandidātam personīgi uz pieteikumā anketā noradīto e-pastu 24.septembrī. 

Ja Jūs interesē šāda veida kurss un vēlaties to rīkot savā izglītības iestādē vai novadā, lūdzu sazinieties ar mums: Inguna.lipska@jaunatne.gov.lv