Jaunumi

Tiešsaistes tikšanās jaunatnes darbiniekiem, kas strādā ar jauniešiem lauku reģionos

15. martā plkst.10.00 līdz 13.00 (pēc Briseles laika) notiks sociālās tīklošanās un savstarpējās mācīšanās tiešsaistes pasākums jaunatnes darbiniekiem. Tiešsaistes semināra mērķis ir veidot attiecības starp organizācijām/ jaunatnes darbiniekiem, kas strādā ar jauniešiem lauku apvidos visā Eiropā, lai dalītos pieredzē. Dalībai seminārā līdz 11. martam nepieciešams reģistrēties SALTO-YOUTH tīmekļa vietnē.

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

Aicina piedalīties tiešsaistes seminārā “Erasmus+ Sports”

Eiropas Komisija (EK) 23. un 24. martā organizē “Erasmus+ Sports” tiešsaistes semināru. Seminārā potenciālie projektu pieteicēji varēs uzzināt par atbalsta saņemšanas iespējām programmā 2021. gadā, saņemt konsultāciju par projektu pieteikumu sagatavošanu un iesniegšanu, kā arī par projektu īstenošanas finansiālajiem aspektiem.

Semināra programma šeit.

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

“Erasmus+” akreditācijas jaunatnes jomā pieteikumi iesniedzami līdz 12.04.2021

Saskaņā ar Eiropas Komisijas nosacījumiem akreditācijas izvērtēšana var aizņemt līdz 2 mēnešu periodu, tādēļ JSPA aicina neatlikt akreditācija pieteikuma iesniegšanu un iesniegt to  līdz 12.04.2021, lai jau šogad programmas “Erasmus+” 1. projektu konkursā varētu pieteikties ikgadējam finansējumam un uzsākt mācību mobilitātes aktivitāšu īstenošanu.

“Erasmus+” akreditācija jaunatnes jomā ir piesakāma tiešsaistē: https://webgate.ec.europa.eu/erasmus-applications

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

Organizāciju un pašvaldību jaunatnes darbiniekiem pavasarī pieejami vairāki tiešsaistes semināri profesionālās izaugsmes veicināšanai

Lai veicinātu darbā ar jaunatni iesaistīto un pašvaldību jaunatnes lietu speciālistu, kā arī jaunatnes projektu īstenotāju profesionālo izaugsmi, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) 2021. gada pavasarī piedāvās tiešsaistes seminārus par jauniešu līdzdalību, apmaiņām un starptautiskiem projektiem jauniešiem ar ierobežotām iespējām. Kopumā būs pieejami četri mācību kursi, kas norisināsies no marta līdz pat jūnijam. Tāpat martā JSPA raidierakstu “JAUNAM BŪT” papildinās sešas jaunas epizodes par dažādiem ES Jaunatnes mērķiem, kas atspoguļo jauniešu uzskatus visā Eiropā.  

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

Mobility Taster - tiešsaistes mācības iekļaujošām organizācijām

Vai tu zini, ka vari organizēt starptautiskus projektus jauniešiem no nelabvēlīgas vides ar ierobežotām iespējām? Piedalies un uzzini, ko tev var sniegt programma "Erasmus+: Jaunatne darbībā"! Mācības norisināsies tiešsaistē no 2021. gada 23. aprīļa līdz 21. maijam. Dalībai mācībās ir nepieciešams reģistrēties līdz 28. martam SALTO-YOUTH resursu centra tīmekļa vietnē.

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

Lapas