"Erasmus+" projektu rezultātu izplatīšanas platforma

Eiropas Komisija ir izveidojusi īpašu platformu, kurā ir iespējams atrast visus Eiropas Savienības programmas "Erasmus+” ietvaros īstenotos projektus – gan informāciju par tiem, gan projektā izveidotos rezultātus un materiālus.

Tā ir lieliska iespēja parādīt ikvienam, ko esat veikuši projektā, kā arī dalīties ar savu pieredzi!

Šo platformu vari atrast šeit: http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/projects

Kādu informāciju par projektu ievieto platformā?
Ikviena apstiprinātā projekta kopsavilkums angļu valodā automātiski tiek ievietots platformā, tāpēc pievērs uzmanību valodai, kad to raksti. Tiks iekļaut arī projekta kontaktpersonas informācija, partnerorganizāciju informācija, projekta numurs, kā arī projekta kopsavilkums.

Kā tas notiek? Kas ievieto informāciju šajā platformā?
Ikviens projektu īstenotājs, noslēdzot dotācijas līgumu ar aģentūru par „Erasmus+: Jaunatne darbībā” projekta īstenošanu, saņems informatīvu e-pastu par projekta publicēšanu tiešsaistē. Šajā e-pastā būs pieejama saite, kuru būs jāizmanto, lai augšupielādētu projekta logo, tīmekļa vietni, kā arī projekta rezultātus, kas iegūti projekta īstenošanas laikā.

 

Ja projekta laikā neievietoji rezultātus un materiālus platformā, nesatraucies! Neilgi pirms projekta beigām saņems e-pastā atgādinājumu augšupielādēt projektā sasniegtos un izveidotos rezultātus.
 

Kādus rezultātus ievietot platformā?
Platformā var ievietot, piemēram, video, izstrādātās vadlīnijas, metodiskos materiālus vai brošūras, kā datus, kas izpētīti projektā laikā, piemēram, apskati, situācijas analīze/salīdzinājumi u.tml. ja tev rodas jautājumi par satura kvalitāti, tad sazinies ar attiecīgā projektu veida koordinatoru.

Kā piekļūt šai platformai?
Šajā platformā varēsi piekļūt ar ECAS konta lietotājvārdu un paroli.

Vai augšupielādētos rezultātus ir iespējams mainīt?
Atceries, ka rezultātus vari mainīt pats platformā, kamēr tie nav iesniegti apstiprināšanai Nacionālajai aģentūrai. Ja vēlies mainīt platformā informāciju, sazinies ar aģentūru, lai pārliecinātos, vai tas ir iespējams - marita.kroica]at]jaunatne.gov.lv.

Vai rezultātus nepieciešams augšupielādēt obligāti?
Tā ir obligāta prasība ikvienam Stratēģiskās partnerības projektam.
Jauniešu apmaiņas projektiem, Eiropas Brīvprātīgā darba projektiem, Jaunatnes darbinieku mobilitātes projektiem, Strukturētā dialoga projektiem ir vēlams augšupielādēt projekta rezultātus, taču tā nav obligāta prasība.

Kas ir labās prakses piemēri un kas ir veiksmes stāsti?
Šajā platformā daži projekti tiek nominēti kā labās prakses piemēri un veiksmes stāsti.
Labās prakses piemērs – tas ir projekts, kurš ir inovatīvs, izmanto radošas metodes, labi ataino programmas un politiskās prioritātes, veiksmīgi tiek sasniegti visi projektā uzstādītie mērķi, projekts iedvesmo, kā arī projekta gala rezultāts ir ļoti vērtīgs citiem projektu un jaunatnes politikas īstenotājiem.
Veiksmes stāsts – projekta ideja vai metodes ir vērtīgs resurss ne tikai nacionālajā, bet arī starptautiskajā un Eiropas līmenī.