Jaunumi

“Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” 2021. gada pirmais projektu konkurss plānots maijā

“Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” 2021. gada pirmā projektu konkursa plānotais laiks – 2021. gada maijs.

Eiropas Savienības programmu “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” 2021. gada pirmais projektu konkurss tiek plānots 2021. gada maijā.

"Erasmus+" 1. pamatdarbības “Personu mobilitāte mācību nolūkos” (KA1) plānotais projektu konkursa termiņš ir 11.05.2021.

Lasīt vairāk »
Eiropas Solidaritātes korpuss
 

JSPA februārī piedāvā jaunus “Darbs ar jaunatni šodien un rīt” tiešsaistes seminārus

2021. gada februārī Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) turpina tiešsaistes semināru ciklu “Darbs ar jaunatni šodien un rīt”. Tiešsaistes semināros ir aicināti piedalīties jaunatnes darbā iesaistītie, gan tie, kuri ikdienā strādā ar jauniešiem, gan tie, kuri vēl tikai plāno to darīt. Tiešsaistes seminārā būs iespēja dzirdēt pieredzes stāstus no dažādām vietēja mēroga un starptautiskām organizācijām, jaunatnes jomas un citiem ekspertiem. Dalībai ir nepieciešams iepriekš reģistrēties.

Lasīt vairāk »
Eiropas Solidaritātes korpuss
 

Jauno programmu “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” projektu konkursi 2021. gadā noritēs vēlāk kā ierasts

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) informē, ka programmu "Erasmus+ " un "Eiropas Solidaritātes korpuss" jaunā - 2021.-2027. gada plānošanas perioda pirmais projektu konkurss nenotiks februārī kā ierasts. Saņemot no Eiropas Komisijas informāciju  un projektu pieteikumiem nepieciešamo dokumentāciju, tiks izziņots arī jaunā plānošanas perioda norises laiks, tai skaitā EK noteiktie projektu konkursu termiņi. 

Aktuālā informācija tiks publicēta gan tīmekļvietnē, gan JSPA sociālo tīklu kanālos.

Lasīt vairāk »
Eiropas Solidaritātes korpuss
 

Brīvprātīgā darba projekts “Stronger together 2”

Atskatoties un izvērtējot 2020. gadu, kurš vēsturē ieies kā absolūti citāds visai cilvēcei, gribas pateikties programmas Eiropas Solidaritātes korpuss projekta “Stronger together 2” atbalsta komandai, kā arī mazliet domās ieskicēt turpmāko darba cēlienu 2021. gadā.

Lasīt vairāk »
Eiropas Solidaritātes korpuss
 

Lapas