Aprīlis 2014

Projekts "Ripo auto"

Zālītes speciālajā internātpamatskolā un ārpus tās ir notikušas radošas un praktiskas darbnīcas, kurās izgatavots liels automodeļu parks. 10.aprīlī devāmies uz pirmajām lielākām sacensībām, ko nu jau tradicionāli rīkoja Liepājas speciālā internātpamatskola.

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Eko-velo orientēšanās

Lai veiksmīgi iesāktu šo pavasari un ievingrinātu kājas jaunajai velo sezonai, homo ecos:  aicina uz „Eko-velo orientēšanos”! Pasākuma laikā iepazīsimies ar dažādiem eko veikaliem, eko virtuvēm, dažādiem atkritumu nodošanas un pārstrādes punktiem, kā arī ar labdarības organizācijām. Turklāt diena tiks pavadīta aktīvā, pozitīvā un videi draudzīgā veidā.

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Papildus pieteikšanās projektam "Pluss" līdz 17. aprīlim

Projekta „PLUSS” jauniešu komanda aicina Tevi - atraktīvu, radoši domājošu un komunikablu jaunieti, palūkoties uz pasauli plašāk un piedalīties lieliskā piedzīvojumā – kļūt par projekta dalībnieku. Raksti uz plussprojekts[at]gmail.com līdz 17.aprīlim un saņem dalībnieka anketu.

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Sākas starptautisks apmācību kurss par stāstu stāstīšanu

No 31. marta līdz 9. aprīlim atpūtas parkā ''Lācītes'' norisinās biedrības ''Piepildīto sapņu istaba'' organizētais apmācību kurss jaunatnes un izglītības darbiniekiem par stāstu stāstīšanu jauniešu personiskās un profesionālās izaugsmes veicināšanai ''We're All Made of Stories.''

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā