Marts 2014

Sporta konference "SPORTS - izglītība, veselība un karjera"

Sporta konference "SPORTS - izglītība, veselība un karjera" notiks 2014.gada 2.aprīlī, dalībnieku reģistrācija plkst.10.00, Skolas ielā 11, Rīgas biznesa skolas Alumni auditorijā. Vietu skaits ir ierobežots - 60 vietas, jāpiesakās uz e-pastu sporta-apvieniba[at]inbox.lv

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Piešķir vecajam, apnikušajam apģērbam jaunu izskatu.

Ja atrodi lietu, kas vairs neliekas gana laba šai sezonai grāb ciet un piedalies darbnīcā „Apģērba otrā dzīve”, atradīsim veidu kā šai lietai dot otru iespēju! Ceturtdien, 27. martā no plkst.18.00 homo ecos: Zaļajā stāvā – Pārdaugavā, Ernestīnes iela 12, sētas māja, otrais stāvs.

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Projekts "Ripo auto"

Zālītes speciālajā internātpamatskolā ir labas kokapstrādes un metālapstrādes darbnīcas un tajās materiālā bāze veidota apvienojot skolas, Iecavas novada domes projekta un skolotāja Arnolda Ziemeļa personīgo ieguldījumu, kas viens otru papildina. Tas bija pamats tam, ka jaunieši iesaistās praktiskā projektā, jo kopā ar šajā projektā iegūto ir pieejams viss vajadzīgais.

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Festivāls „Pasaule Esam Mēs”

Šī gada pēdējā februāra piektdienā notika grandiozs un vēl nebijis festivāls, kas angļu valodā skan „The World is Us”. Festivāla galvenais organizators bija Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestādes „Austrumlatvijas Radošo pakalpojumu centrs” ZEIMUĻS brīvprātīgais Joel Nachio no Portugāles, kā arī viņa radošā un talantīgā jauno cilvēku – brīvprātīgo komanda, kas pārstāvēja vizuālās mākslas, deju, mūzikas un gastronomijas jomas. Festivāls visas dienas garumā notika Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestādē „Austrumlatvijas Radošo pakalpojumu centrā” ZEIMUĻS.

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā