Decembris 2013

Ķekatu masku darbnīca

Ziemassvētkos, kā jau laika un pasaules pārradīšanas brīdī, zūd robežas, kas ikdienā atdala Šosauli no Viņsaules. Pa Viņsaules vārtiem pasaulē ienāk ne tikai svētību dāvājošie veļi, bet arī nelabie spēki, kuri nereti ieguvuši vilkaču un raganu veidolu. Tradicionāli pazīstamākie ķetatnieki ir lācis, kaza, zirgs, dzērve, buks, stārķis, govs, siena kaudze, Nāve, Velns, Dievs, Laima, dzīvais mironis, spoki, garā sieva, mazais vīriņš, ragana u.c. Lai arī tu vari iet ķekatās un būt ar savu īpašo masku, aicinām uz Ķekatu masku veidošanas darbnīcu!

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Ir sākusies pieteikšanās unikālajam projektam „PLUSS”! Piesakies projektam un „izkāp no sava rāmja"!

Projekta „PLUSS” jauniešu komanda aicina Tevi - atraktīvu, radoši domājošu un komunikablu jaunieti, palūkoties uz pasauli plašāk un piedalīties lieliskā piedzīvojumā – kļūt par projekta dalībnieku! Projekta mērķis ir sniegt iespēju Cēsu Audzināšanas iestādes nepilngadīgajiem (CAIeN) ieslodzītajiem un jauniešiem no Latvijas Sarkanā Krusta jaunatnes (LSKJ), un jauniešiem no dažādām kristiešu draudzēm un Cēsu jauniešiem mācīties toleranci un socializēties savā starpā, radoši, aktīvi darbojoties un diskutējot par dažādu subkultūru raksturīgo dzīvesveidu un vērtībām. Pieteikšanās: līdz 27. decembrim!

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Piedalies purva iepazīšanas izbraucienā “Cenas tīreļa ekspedīcija”

Rīgas pievārtē atrodas viena no Latvijas dabas dārgumu krātuvēm – Cenas tīrelis. Lai gan ziema jau tepat aiz stūra, purvā ir, ko redzēt – atradīsim pēdējās dzērvenes, klausīsimies ekspertes stāstījumos un izbaudīsim citādas ainavas un krāsas! Sestdien, 07. decembrī homo ecos: aicina jauniešus no 16 gadu vecuma piedalīties purva iepazīšanas izbraucienā “Cenas tīreļa ekspedīcija”. Pieteikšanās: līdz 04. decembrim!

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Programmā „Jaunatne darbībā” septiņos gados iesaistīti 16 tūkstoši jauniešu

ES programmas „Jaunatne darbībā” (2007-2013) ietvaros kopumā septiņu gadu laikā Latvijā ir iesaistījušies 16 tūkstoši jaunieši, no tiem vairāk nekā 5 tūkstoši ar ierobežotām iespējām. Programmā piedalīties varēja jaunieši vecumā no 13 līdz 30 gadiem, kā arī cilvēki, kas ikdienā strādā ar jauniešiem. Programmas vispārīgie mērķi bija veicināt jauniešu pilsonisko apziņu, iemācīties būt vienotākiem un iecietīgākiem, labāk izprast citu valstu jauniešus un prast veiksmīgi sadarboties. Šo septiņu gadu laikā Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aktīvi strādāja, lai sasniegtu šos mērķus, kā arī uzrunātu dažādus jauniešus dažādās Latvijas vietās. Pateicoties aktīvam dalībnieku un aģentūras darbam, kopumā tika apstiprināti 869 neformālās izglītības projekti, kam piešķirti vairāk nekā 10 miljoni eiro.

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā