Novembris 2013

Tiek izsludināts fotokonkurss „12 iemesli, lai atgrieztos mājās”

Domājot par valsts reemigrācijas politiku un gatavojoties gada nogalei, projekta "Go and return" organizatori ar "Fonds Sabiedrībai" un Eiropas Savienības programmas "Jaunatne darbībā" atbalstu izsludinājuši fotokonkursu – „12 iemesli, lai atgrieztos mājās”. Konkursa mērķis ir iegūt pēc iespējas plašāku redzējumu, kādēļ Latvija ir tā vērta, lai te turpinātu dzīvot un atsauktu mājās arī tos tautiešus, kas dažādu apsvērumu dēļ izklīduši pa daudzām pasaules malām.

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Piesakies programmas noslēguma pasākumam „Pietura: „Jaunatne darbībā” 2007-2013”

Cienījamās/ie projektu īstenotājas/i! Eiropas Savienības (ES) programma „Jaunatne darbībā” noslēdzas 2013. gadā, tāpēc Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) rīko programmas noslēguma pasākumu „Pietura: „Jaunatne darbībā” 2007-2013”. Aicinām pieteikties to organizāciju, kas darbojušās programmā „Jaunatne darbībā” 2007. – 2013. gadā, pārstāvjus. Piesakies, nāc uz pasākumu, uzzini par Erasmus+ un saņem īpašo "Jaunatne darbībā" grāmatu!

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Radošā darbnīca bērniem

Atzīmējot Latvijas dzimšanas dienu, "homo ecos:" aicina uz radošo darbnīcu 6-14 gadus vecus bērnus, lai veidotu dažādus suvenīrus, aksesuārus svinībām. Kā stāsta "homo ecos:" pārstāvji: "Zīmēsim, līmēsim, krāsosim un gatavosimies Latvijas Republikas 95 gadu jubilejai. Lūdzam iepriekš pieteikties, rakstot uz e-pastu Mateja@homoecos.lv vai zvanot 29149533." Dalība radošajā darbnīcā bez maksas. www.homoecos.lv

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Noslēdzies jauniešu iniciatīvas projekts “Tūrisma attīstības veicināšana Iecavā”

Līdz ar izvērtēšanas sarunu un Youthpass saņemšanu dienas centrā “Iecavnīca” 26. oktobrī noslēgušās projekta “Tūrisma attīstības veicināšana Iecavā” aktivitātes. Projekts Iecavas novadā norisinājās visas vasaras garumā. Tā laikā bijušas tikšanās ar tūrisma uzņēmējiem, mācību tikšanās ar speciālistiem, diskusijas, izpētes braucieni pa novadu, darba sesijas gan šaurā lokā, gan arī sadarbībā ar citiem jaunākiem un vecākiem Iecavas novada iedzīvotājiem. Projekta norisē aktīvi iesaistījušies ne tikai tā autori  - neformālā jauniešu grupa “IDeja”, bet arī jauniešu apvienība “GTA”.

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Mēs varam, Tu arī to vari!

No 13. augusta līdz pat janvārim tiek īstenots Jelgavas novada Neklātienes vidusskolas jauniešu neformālās grupas "Kopā prieks" jauniešu iniciatīvas projekts "Mēs varam, tu arī to vari!" ES programmā "Jaunatne darbībā". Projekta mērķis: apgūt jaunas prasmes, zināšanas video filmēšanā un montēšanā, kā arī iesaistīt pēc iespējas vairāk dalībniekus no Jelgavas novada Neklātienes vidusskolas, sniedzot iespēju izmantot savu laiku lietderīgi un sadarboties ar citiem Jelgavas novada Neklātienes vidusskolas konsultāciju punktu jauniešiem, integrējot arī krievvalodīgos jauniešus.

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Jaunie būvnieki sarosās!

Neformālā jauniešu grupa “Pilons”, izjūtot kvalificēta un motivēta darbaspēka trūkumu būvniecībā, augusta sākumā uzsāka projektu “Jauno Būvnieku tīkls” ar mērķi celt šīs nozares prestižu. Tādejādi piesaistot aizvien vairāk jauniešus būvniecībai, samazinot bezdarbnieku rindas un no skolas aizgājušo jauniešu skaitu.

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Saruna par “Walking to WILD10″

2013. gada 06. novembrī plkst. 18.30 aicina uz stāstu un sarunu vakaru par sešu dienu 120 km garu pārgājienu,  lai nokļūtu starptautiskā konferencē  “Wild 10″. Septembrī 5 jaunieši no Latvijas devās uz Spāniju, lai dotos 6 dienu garā pārgājienā ar galamērķi Spānijas vidienes pilsētu Salamanku, kur norisinājās viens no pasaules lielākajiem un garākajiem vides forumiem WILD10, kurā laikā tiek runāts par vides saglabāšanu un cilvēka nozīmi un ietekmi un dažādiem vides procesiem. Pārgājienā pavisam piedalījās30 jaunieši no 6 valstīm (Latvija, Spānija, Turcija, Bulgārija, Rumānija, Austrija), kurus vieno mīlestība pret dabu, rūpes par vides kvalitāti un pasaules nākotni.

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā