Oktobris 2013

Iespēja piedalīties projekta "Go and return" darba grupas seminārā/ darbnīcā!

Tiek meklēti dalībnieki projekta "Go and return" darba grupas semināram/ darbnīcai! Projekts tiek realizēts sadarbībā ar Igaunijas un Lietuvas NVO un tā mērķis ir vērst Baltijas valstu iedzīvotāju, it īpaši jauniešu uzmanību uz aizvien aktuālāko jauniešu emigrācijas no Baltijas valstīm problēmu. Konkrētāk - meklēt līdzekļus un iespējas jaunu izglītotu profesionāļu reemigrācijas veicināšanai atpakaļ uz Baltijas valstīm pēc izglītības iegūšanas ārzemēs.

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Draudzīgā komanda Valmierā un Liepājā

28. septembrī veiksmīgi noritēja nākamais pasākums jauniešu iniciatīvas projekta „Es esmu, Tu esi draudzīgs” ietvaros. Draudzīgā komanda devās uz Liepājas rajona Bērnu ar īpašām vajadzībām rehabilitācijas centru "Dižvanagi", kur mūs gaidīja centra vadītāji, bērni, jaunieši un viņu vecāki.

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Esi piedalījies ES programmas „Jaunatne darbībā” projektā? Dalies pieredzē 350 rakstu zīmēs!

Vai tu piedalījies kādā ES programmas „Jaunatne darbībā” projektā? Apmeklēji apmācības un ieguvi interesantas atziņas, piemēram, kā strādāt ar jauniešiem, vai iepazini jaunas neformālās izglītības metodes? Programma „Jaunatne darbībā” šogad noslēdzas, taču mums ir svarīgi zināt, kādu pieredzi tu ieguvi – ko jaunu uzzināji, attīstīji vai iemācījies. Izstāsti to mums un citiem jauniešiem! Sūti savu stāstu līdz 10. novembrim.

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā