Augusts 2013

Ikgadējais bijušo EBD brīvprātīgo tikšanās pasākums

Vai esi piedalījies/usies Eiropas Savienības programmas "Jaunatne darbībā" apakšprogrammā "Eiropas Brīvprātīgais darbs (EBD)" un īsāku vai garāku laiku bijis/usi EBD brīvprātīgais/ā kādā citā valstī? Latvijas Nacionālā aģentūra (Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra) organizē ikgadējo bijušo brīvprātīgo tikšanās pasākumu jeb ex-brīvprātīgo tikšanos, kurā satiksies visi, kuri no Latvijas devušies EBD. Tikšanās notiks 2 pilnas dienas, no 07.09.2013. līdz 08.09.2013., Rīgā. Ņem vērā, ka apmācībās Tev jāpiedalās visu apmācību laiku - no 07.septembra rīta līdz 08.septembra vakaram. Pieteikšanās: līdz 05. septembra plkst. 16.00. Palikušas vēl dažas brīvas vietas. Pasteidzies!

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Seminārs „Kā sagatavot projektu gala atskaites?”

Jūsu projekts noslēgsies pavisam drīz, bet jau radušies daudzi jautājumi par gala atskaites sagatavošanu?
Jūsu projekts ir noslēdzies un jāiesniedz gala atskaite, bet nav īsti skaidrs, kā to darīt?

Atnāc un noskaidro! Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina uz semināru par projektu gala atskaišu sagatavošanu ES programmas „Jaunatne darbībā” projektos! Seminārs notiks 11. septembrī plkst. 10:00 JSPA telpās, Mūkusalas ielā 41, 2.stāvā.

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

PAPILDUS seminārs projektu iesniedzējiem

Vēlies īstenot jauniešu apmaiņas un/vai jauniešu iniciatīvas projektu?
Tev ir vēlme izprast, kā pareizāk aizpildīt ES programmas "Jaunatne darbībā" projekta iesnieguma e-formu?
Gatavojies izstrādāt un iesniegt  programmas "Jaunatne darbībā" projektu uz 1. oktobra termiņu?

Ja atbilde ir "jā", aicinām tieši Tevi uz informatīvu semināru par jauniešu apmaiņas un iniciatīvas projektu e-formu aizpildīšanu programmā „Jaunatne darbībā”! Seminārs paredzēts jauniešiem, jaunatnes darbiniekiem un visiem interesentiem, kas vēlas izstrādāt un iesniegt projektu programmā „Jaunatne darbībā” uz 2013. gada 1. oktobra termiņu. Seminārs notiks 2013. gada 30. augustā viesnīcā "Konventa Sēta", zālē "Kampenhauzens", Kalēju ielā 9, Rīgā.

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Apmācības Zemgales reģionā par āra dzīves aktivitātēm kā pieeju jauniešu līdzdalības veicināšanai „Patiesība ir tur – Dabā!”

Vai Tu vēlies apgūt jaunas zināšanas un metodes, lai veicinātu jauniešu aktivitāti? Vai Tev pietrūkst ideju izaicinošu piedzīvojumu pasākumu organizēšanai? Vai vēlies šajos pasākumos iesaistīt arī citus? Vai zini, kas ir āra dzīves aktivitātes? Vai vēlies tās apgūt? Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem par āra dzīves aktivitātēm varēsi iegūt apmācībās „Patiesība ir tur – Dabā!”. Pieteikšanās: līdz 04. septembrim!

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Uzmanību! Projektu iesniedzēji! Par Austrumu partnerības jaunatnes loga finansējumu

Arī uz 2013. gada 1. oktobra projektu iesniegšanas termiņu interesenti 3.1. apakšprogrammā var iesniegt jauniešu apmaiņas projektus un apmācību un sadarbības veidošanas projektus, taču lūdzam ņemt vērā, ka papildu finansējums “Austrumu partnerības jaunatnes logs” jauniešu apmaiņas projektiem un apmācību un sadarbības veidošanas projektiem šajā gadā ir izsmelts.

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Izdzīvo neformālo izglītību – piedalies apmācībās „The Power of Non Formal Education”!

Jaunatnes darbiniekiem, jauniešu līderiem un projektu vadītājiem ir iespēja pieteikties dalībai apmācībās „The Power of Non Formal Education”, kas notiks 2013. gada 9. -14. novembrī Bulgārijā, Sofijā. Dalībniekiem apmācībās būs iespēja vairāk izprast neformālo izglītību, tās principus un metodes, lai pēc tam dotu iespēju jauniešiem aktīvi darboties sabiedrībā vietējā un starptautiskā mērogā.  Dalībniekiem jābūt vismaz 18 gadus veciem un ar labām angļu valodas zināšanām. Pieteikšanās: līdz 15. septembrim!

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Apmaiņas projekts “When I know what I can, then I know what I want”

Šovasar no 8. jūlija līdz 18. jūlijam viesu namā “Ausmas” Valkas novada Ērģemē notika jauniešu apmaiņas projekts  “When I know what I can, then I know what I want”, kurā piedalijās 27 jaunieši un viņu līderi no Latvijas, Igaunijas un Lietuvas. Projekta laikā soli pa solim jaunieši tika virzīti uz to, lai apzinātos, ka lauku vidē arī ir atrodamas iespējas, kā sevi nodarbināt un gūt pieredzi.

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā