Jūlijs 2013

Erasmus Plus, What's the fuss? – Ziemeļvalstu un Baltijas partnerības veidošanas piedzīvojums

Jaunatnes darbiniekiem, jauniešu līderiem, projektu vadītājiem – visiem tiem, kuriem ir pieredze īstenot projektus Eiropas Savienības (ES) programmā „Jaunatne darbībā” (2007-2013) un kuri vēlas darboties jaunajā programmā ERASMUS+, ir iespēja pieteikties partnerības veidošanas aktivitātei „Erasmus Plus, What's the fuss?”, kas notiks 2013. gada 1. - 5. decembrī Reikjavīkā, Īslandē. Pieteikšanās: līdz 06. septembrim!

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Starptautisks seminārs par jauniešiem pilsētās "Urban Solutions Seminar 2"

Jaunieši (no 18 gadiem), jaunatnes darbinieki, jaunatnes politikas veidotāji, jaunatnes jomas pētnieki un citi, kas strādā ar jauniešiem (skolotāji, sociālie darbinieki u.c.), aicināti pieteikties starptautiskam semināram „Urban Solutions Seminar 2 - Sharing Power with Young People”, kurā dalībnieki varēs uzzināt, kā pilsētās jauniešus iesaistīt lēmumu pieņemšanā un kā veicināt jauniešu līdzdalību un to, ka jaunieši izmanto savas iespējas. Piesakies semināram un iedvesmojies no jauniešu vietējās realitātes dažādās Eiropas pilsētās un Atēnās! Seminārs notiks 2013. gada 15. – 19. oktobrī Atēnās, Grieķijā. Pieteikšanās: līdz 20. augustam!

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Jauniešu apmaiņas projekts „Youth in game”

Stopiņu novada Upesleju internātpamatskolā - rehabilitācijas centrā no 2013. gada 28. jūlija – 4. augustam norisināsies ES programmas „Jaunatne darbībā” jauniešu apmaiņas projekts „Youth in game”, kura ietvaros desmit jaunieši no Gruzijas un Latvijas tiksies, lai iepazītos ar abu valstu galda spēlēm un veidotu paši savas galda spēles.

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Apmācības „Patiesība ir tur – Dabā!”

Vai Tu vēlies apgūt jaunas zināšanas un metodes, lai veicinātu jauniešu aktivitāti? Vai Tev pietrūkst ideju izaicinošu piedzīvojumu pasākumu organizēšanai? Vai vēlies šajos pasākumos iesaistīt arī citus? Vai zini, kas ir āra dzīves aktivitātes? Vai vēlies tās apgūt? Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem par āra dzīves aktivitātēm varēsi iegūt apmācībās „Patiesība ir tur – Dabā!” (Rīgas un Vidzemes reģions). Apmācību mērķis - iedrošināt dalībniekus izmantot ārā dzīves aktivitātes, lai veicinātu jauniešu līdzdalību. Apmācības notiks no 2013. gada 12. septembra līdz 15. septembrim viesu namos: „Vāgneris – Labu Sajūtu Parks”, Tumes pagastā, Tukuma novadā (Rīgas reģiona dalībniekiem) un „Mīlmaņi”, Rankas pagastā, Gulbenes novadā (Vidzemes reģiona dalībniekiem). Pieteikšanās: līdz 25. augustam!

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Austrumu Partnerības Jaunatnes forums

Jaunatnes darbinieki, jauniešu līderi, projektu vadītāji, jaunatnes politikas veidotāji, biznesa organizācijas un formālās izglītības iestādes, kas ir ieinteresētas neformālajā izglītībā/neformālās mācīšanās procesā un jaunatnes darbā, aicināti pieteikties dalībai Austrumu Partnerības Jaunatnes forumā, kas notiks 2013. gada 22.-25. oktobrī Kauņā, Lietuvā. Forums vienos ap 200 jauniešu un jaunatnes jomas ekspertu ar pieredzi jaunatnes  vai ar jaunatnes darbu saistītā jomā, lai veidotu pamatu dzīvotspējīgam strukturētajam dialogam un starpsektorālajai sadarbībai.  Pieteikšanās pagarināta: līdz 16. septembrim!

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Piesakies uz semināru projektu iesniedzējiem!

Vēlies īstenot jauniešu apmaiņas un/vai jauniešu iniciatīvas projektu?
Tev ir vēlme izprast, kā pareizāk aizpildīt ES programmas "Jaunatne darbībā" projekta iesnieguma e-formu?
Gatavojies izstrādāt un iesniegt  programmas "Jaunatne darbībā" projektu uz 1. oktobra termiņu?

Ja atbilde ir "jā", aicinām tieši Tevi uz informatīvu semināru par jauniešu apmaiņas un iniciatīvas projektu e-formu aizpildīšanu programmā „Jaunatne darbībā”! Seminārs paredzēts jauniešiem, jaunatnes darbiniekiem un visiem interesentiem, kas vēlas izstrādāt un iesniegt projektu programmā „Jaunatne darbībā” uz 2013. gada 1. oktobra termiņu. Seminārs notiks 2013. gada 30. augustā Eiropas Savienības mājā, 2. stāvā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā. Pieteikšanās: līdz 26. augustam!

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Pasākums projektā Tūrisma attīstības veicināšana Iecavā

Saulaini lietainā 21.jūnija dienā Iecavas novada „Labirintos” neformālā jauniešu grupa „IDeja”, jauniešu apvienība GTA, kā arī divas atraktīvas jaunietes no Iecavas SOS mājas tikās, lai organizētu turpmāko darbību projektā „Tūrisma attīstības veicināšana Iecavā”, kā arī gūtu padziļinātas zināšanas par tūrismu Iecavas novadā caur tūrisma pazinējiem Jāni un Bauskas tūrisma informācijas centra pārstāvi.

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Starptautiskas apmācības par jauniešu iniciatīvas projektu veidošanu „Rethink the World“

Vai tici, ka inovatīvi un radoši cilvēki var padarīt pasauli labāku? Vai tu jau esi vai gribētu būt viens no viņiem? Apmācību kurss par starptautisku jauniešu iniciatīvu projektu vedošanu par tēmu „radošums un uzņēmējdarbība“ sniedz iespēju pārvērst savas idejas rīcībā! Apmācības, kurās aicināti piedalīties jaunieši no Latvijas, Igaunijas, Somijas un Zviedrijas, notiks 2013.gada 22.-25.augustā Pērnavā (Igaunijā). Pieteikšanās līdz 29.jūlijam!

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Jauno ES izglītības, apmācību, jaunatnes un sporta programmu sauks Erasmus+

2013. gada 26. jūnijā Eiropas Parlaments un Eiropas Padome vienojās, ka jauno Eiropas Savienības (ES) izglītības, apmācību, jaunatnes un sporta programmu nākamajiem septiņiem gadiem sauks Erasmus+. Jaunā programma apvienos visas pašreizējās ES un starptautiskās finansējuma iespējas izglītības, apmācību un jaunatnes jomā. Pirmo reizi vienotajā programmā tiks iekļautas arī sporta aktivitātes. 

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Apmācības organizācijām - „Eiropas Brīvprātīgais darbs šķērsgriezumā”!

Ja tu esi organizācijas vai pašvaldības iestādes pārstāvis, kas vēlas uzzināt vairāk, plašāk un arī no praktiskās puses par to, kā īstenot Eiropas Brīvprātīgā darba (EBD) projektu savā iestādē, šīs apmācības ir domātas tieši Tev! Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina organizāciju pārstāvjus piedalīties apmācībās, kas notiks no šī gada 09. augusta līdz 11. augustam. Pieteikšanās: līdz 01. augustam!

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā