Jūnijs 2013

Aicina uz pasākumu “Dzīves Māksla jeb Meditācija Kustībā”

Ja Tu esi jaunietis vecumā no 18 - 30 gadiem, Tev ir interese par meditāciju un Tu vēlies saturīgi pavadīt savu brīvo laiku starpkultūru gaisotnē, tad aicinām Tevi piedalīties jauniešu apmaiņas projekta “Jaunieši jauniešiem - jaunai izpratnei par meditāciju” ietvaros organizētajā pasākumā “Dzīves Māksla jeb Meditācija Kustībā”. Pasākumā uzstāsies Dj Puk no “Dirty Deal Audio” un Dj Ivaylo no Bulgārijas. Pasākums norisināsies šī gada 7. jūlijā Amatas novada “Jaunkalniņos”.

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Starptautiskas apmācības „Removing linguistic barriers”

Starptautiskām apmācībām „Removing linguistic barriers” var pieteikties tie jaunatnes darbinieki, projektu vadītāji, NVO pārstāvji un programmā „Jaunatne darbībā” iesaistīti vietējo pašvaldību pārstāvji, kuriem angļu valodas zināšanu trūkums vai vājas zināšanas angļu valodā ir barjera, lai izstrādātu starptautiskus projektus. Apmācības notiks 2013. gada 3.-9. novembrī Spānijā (Palma de Mallorca (Balearic Island)). Pieteikšanās: līdz 15. septembrim!

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Apmācības „Advanced Training on Group Processes and Facilitation”

Jaunatnes darbinieki, grupu līderi un apmācītāji, kuriem ir vismaz neliela pieredze strādāt ar jauniešu grupām, ir aicināti pieteikties starptautiskām apmācībām Īslandē „Advanced Training on Group Processes and Facilitation” par grupu procesiem un fasilitēšanu grupās. Apmācības notiks 2013. gada 7. – 15. oktobrī Īslandē  (Laugar, Sælingsdal). Pieteikšanās: līdz 1.augustam!

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Jauniešu apmaiņas projekts „Animate my life”

"Man šis projekts iesvesmoja domāt par animāciju veidošanu mājās. Šī bija laba angļu valodas prakse. Gribētu piedalīties animācijas projektos," pārdomās dalās jauniešu apmaiņas projekta "Animate my life" dalībnieks. Jauniešu apmaiņas projekts „Animate my life” norisinājās no 4. līdz 13. jūnijam Stopiņu novadā (Upelseju internātpamatskolā – rehabilitācijas centrā). Projekta ietvaros Latvijā ieradās seši jaunieši no Spānijas un Rumānijas, kuriem pievienojās arī jaunieši no Latvijas. Projekta mērķis bija, darbojoties starptautiskās komandās, veidot animāciju vai video par Eiropas Savienībai svarīgām tēmam.

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Īsteno jauniešu apmaiņas projektu „Jaunieši jauniešiem- jaunai izpratnei par meditāciju”

No 2013. gada 3. maija līdz 3. oktobrim norisinās biedrības „Metamorfoze” (Rīga) organizētais jauniešu apmaiņas projekts „Jaunieši jauniešiem- jaunai izpratnei par meditāciju”. Apmaiņā piedalās 21 jaunietis no četrām Eiropas Savienības valstīm/ kandidātvalstīm- Latvijas, Spānijas, Bulgārijas un Turcijas. Projekts tiek veidots Eiropas Savienības programmas „Jaunatne darbībā” apakšprogrammas „Jauniešu apmaiņas” ietvaros, un to finansē ES programma "Jaunatne darbībā".

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Notiek jauniešu apmaiņas projekts „TOGETHER WE CAN MORE”

Pagājušā gada nogalē 7 Jūrmalas jauniešu domes pārstāvji uzsāka darbu pie ES programmas „Jaunatne darbībā” 3.1. apakšprogrammas jauniešu apmaiņu projektu rakstīšanas. Tika apmeklētas apmācības, meklēti partneri un kopīgi izvēlēta projekta tēma un programma. Šī gada 1. februārī projekts tika iesniegts Jaunatnes starptautisko programmu aģentūrā un aprīlī saņemta lieliska ziņa, ka pirmais Jūrmalas jauniešu domes pārstāvju patstāvīgi izveidotais starptautiskais projekts ticis apstiprināts.

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Konference Ēģiptē “Democracy, citizenship and youth participation”

Vai Tu vēlētos diskutēt un uzzināt vairāk par jauniešu vietu un lomu demokrātiskajos procesos Euromed* reģionā?
Vai vēlies dalīties savās zināšanās par šo tēmu un būt dalībniekam nozīmīgā konferencē Ēģiptē?

Ja tava atbilde ir „jā” un ja esi jaunatnes darbinieks, apmācītājs, jauniešu līderis, projektu vadītājs vai jaunatnes politikas veidotājs, piesakies konferencei “Democracy, citizenship and youth participation”, kas notiks 2013. gada 4. – 5. septembrī Ēģiptē, Kairā. Pieteikšanās: līdz 15. jūlijam!

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Festivālā Positivus uzzini par jauniešu izglītības un nodarbinātības iespējām „Jaunatne kustībā” @ Positivus

Nepalaid garām iespēju no 19. līdz 21. jūlijam mūzikas festivālā „Positivus”, kas norisināsies Salacgrīvā, apmeklēt Eiropas Savienības iniciatīvas “Jaunatne kustībā” telti, kuras mērķis ir uzlabot jauniešu zināšanas un pieredzi, un veicināt nodarbinātības līmeni. Tas būs aizraujošs pasākums trīs dienu garumā!

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Lapas