Maijs 2013

Apmācības Vācijā „Competences for All”

Jaunatnes darbinieki, apmācītāji, projektu vadītāji un sociālie darbinieki, kas strādā ar jauniešiem, var pieteikties starptautiskam apmācību kursam Vācijā „Competences for All”. Apmācībās varēs padziļināt savas zināšanas par neformālās mācīšanās procesu un tā rezultātiem; par  to, kā novērtēt jauniešu ar ierobežotām iespējām kompetences un kā izmantot neformālās izglītības atzīšanas rīkus iekļaujošā jaunatnes darbā. Apmācības notiks 2013. gada 27. oktobrī – 2. novembrī Berlīnē, Vācijā.  Pieteikšanās: līdz 30. jūnijam!

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Aicinām uz pasākumu „Jaunieši ieslodzījumu vietās - izaicinājumi un iespējas”

Lai dalītos pieredzē un aktualizētu jautājumus par jauniešiem ieslodzījumu vietās, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra organizē projekta noslēguma pasākumu „Jaunieši ieslodzījumu vietās - izaicinājumi un iespējas”. Pasākums notiks 2013. gada 6. jūnijā plkst. 10.30-14.00 Eiropas Savienības (ES) mājā, Aspazijas bulvārī 28, 2. stāvā, Rīgā. Pasākuma programma

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

"Animate the Change" - apmācību kurss par animācijas tehnikām

Starptautiskā apmācību kursā "Animate the Change" 24 jauniešu līderi  no Eiropas diskutēs par aktīvu līdzdalību, diskrimināciju un to, kā iesaistīt plašāku publiku diskusijās pat dažādām tēmām, izmantojot ielu animācijas metodes. Apmācību kurss notiks 2013. gada 9. - 18. jūlijā Pērnavā, Igaunijā. Pieteikšanās: līdz 7. jūnijam!

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Šodien, 27. maijā, tiek atklāta Eiropas Jaunatnes nedēļa

Šodien, 27. maijā, Rīgā plkst 17:00 Kino Citadele tiek atklāta Eiropas Jaunatnes nedēļa, sniedzot iespēju noskatīties bez maksas jauniešu vidū populāru filmu. Lai apmeklētu bezmaksas filmu, dalībniekiem bija iepriekš jāpiesakās, izpildot nelielu uzdevumu sociālajos tīklos. Ieeja pasākumā būs ar ielūgumiem. Latvijā Eiropas Jaunatnes nedēļu organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra.

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Rīgas Zoodārzā tikko izveidotas vairākas animācijas filmas

Sestdien, 18. maijā, notika projekta „Vides stāsti Vidzemē” radošā darbnīca, kurā bija rīdzinieku kārta taisīt sop motion animācijas īsfilmas par vides saudzēšanas un saglabāšanas tēmu.  Radošās darbnīcas dalībniekiem šoreiz  izdevās izveidot  patiesu komunikāciju ar floru un faunu, jo projekta dalībnieki rosījās Rīgas Zooloģiskajā dārzā!

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

26. maijā Kauguru kultūras namā noslēguma koncerts mūziklam „Mazais Princis”

A.Kukuvass – sabiedrībā labi zināmais latviešu komponists, muzikālais pedagogs un dziedātājs – kopā ar sabiedrisko organizāciju „Es Redzu” un ar Eiropas savienības programmas „Jaunatne darbībā” atbalstu nu jau vairākus mēnešus kopā ar neredzīgiem un redzīgiem mūziķiem atkārtoti iestudējis mūziklu „Mazais Princis”. Savu pirmizrādi „Mazais Princis” piedzīvoja 11.maijā  Jūrmalas brīvdabas muzejā un kopš tā laika ir ieguvis ievērojamu popularitāti sabiedrībā- par to ir tapusi īsfilma Latvijā un radusies liela interese no ārvalstu- Francijas un Krievijas medijiem. 26. maijā projekts izskanēs ar vērienīgu noslēguma koncertu, kas notiks Kauguru kultūras namā (Raiņa iela 110, Jūrmala).

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Lapas