Aprīlis 2013

Starptautiskas apmācības „Let's get out!”

Jaunatnes darbinieki, sociālie darbinieki un jaunieši – jums ir iespēja pieteikties starptautiskām apmācībām „Let's get out!”. Apmācībās dalībnieki iepazīs āra aktivitātes, ko var izmantot kā rīku jaunatnes darbā jauniešu sociālās iekļaušanas veicināšanai. Apmācības notiks 2013. gada 19. – 25. augustā Latvijā. Pieteikšanās: līdz 26. jūnijam!

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Starptautisks apmācību kurss „Baltic TC for EVS Mentors”

Aicinām pieteikties apmācībām „Baltic TC for EVS Mentors” ES programmas „Jaunatne darbībā” Eiropas Brīvprātīgā darba (EBD) mentorus ar pieredzi mentora lomā vismaz vienā EBD projektā. Apmācības notiks 2013. gada 26. – 29. jūnijā Lietuvā (Trakai). Pieteikšanās: līdz 26. maijam!

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Jauniešu iniciatīvu projekts „Stopiņu novada tūrisma ceļvedis”

Neformālajai grupai „Rīts gudrāks par vakaru, bet mēs - par rītu!" sadarbojoties ar biedrību Ulbrokas mūzikas un mākslas skolas atbalsta biedrība BUMMS, laika posmā 08.02.2013 – 24.06.2013 tiek realizēts projekts „Stopiņu novada tūrisma ceļvedis”. Tā ietvaros jaunieši izveidos tūrisma mājas lapu Stopiņu novadam. Lasi tālāk interviju ar neformālās grupas līderi Ronaldu. 

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Izaugsmes iespēju skola „Tramplīns”

Jaunieti, ja šobrīd nestrādā, vari izmantot laiku lietderīgi, sevi attīstot! Iespēju ir vairāk, nekā Tu domā!
Aicinām jauniešus, kas šobrīd ir bez darba, pieteikties Izaugsmes iespēju skolai „Tramplīns”, kura notiks no 10. līdz 15. jūnijam viesu namā „Ezernieki”, Augšlīgatnē. Pasākuma mērķis ir veicināt jauniešu nodarbinātību. Aktivitāšu programma. Pieteikšanās: līdz 19. maijam!

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Foruma teātris Rubā!

Rubas pagasta jaunieši ir aizvadījuši pirmo Foruma teātra pasākumu Rubas pagasta Dienas centrā. Skatītāji, iespējams, apmeklēja šo pasākumu ar domu, ka dodas uz parastu teātra izrādi, bet atklājās, ka tā nav tikai aktieru spēle - arī skatītājs kļuva par aktieri.

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Par projekta sākuma datumu e-formā

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra informē, ka, aizpildot ES programmas „Jaunatne darbībā” projektu iesnieguma e-formu uz 2013. gada 1. maija projektu iesniegšanas termiņu, tehnisku iemeslu dēļ nav iespējams norādīt 01.08.2013 kā projekta sākuma  datumu, tāpēc 01.08.2013 vietā, lūdzu, norādiet 03.08.2013.

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Francijas partneri solās izcelties ar drosmīgu pieredzi sesijā Jūrmalā

Nav noslēpums, ka līdz starptautiskajai sesijai Jūrmalā, kas būs veltīta Latvijas neredzīgo integrācijas sabiedrībā jautājumu risināšanai, palicis vien nepilns mēnesis. Lai mūsu lasītāji gūtu ieskatu gaidāmajā pasākumā, Esredzu.lv viesojās marta beigās pie saviem partneriem, viņu galvenajās mītnēs Parīzē, Francijā. Divi no lielāko un ietekmīgāko Francijas neredzīgo asociāciju- Valentīna Avī (http://www.esredzu.lv/jaunumi/pasaules-limena-organizacija-gatava-daliti...) un Neredzīgo un Vājredzīgo Intelektuāļu asociāciju (GIAA) – pārstāvjiem pārsteidza ar īpaši drosmīgu pieredzi un uzskatiem, par sistēmu, kādā dzīvo Francijas iedzīvotāji ar redzes traucējumiem, un ko Latvija varētu smelties no šīm zināšanām.

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Starptautisks seminārs „EVS – non formal added value in formal context”

Jaunatnes darbiniekiem, apmācītājiem, jauniešu līderiem, projektu vadītājiem, ES programmas „Jaunatne darbībā” 2.apakšprogrammas „Eiropas Brīvprātīgais darbs” (EBD) mentoriem un EBD organizāciju pārstāvjiem, kuriem interesē atklāt, kādi ir ieguvumi, izaicinājumi un iespējas veidot EBD projektus formālās izglītības iestādēs, ir iespēja pieteikties dalībai seminārā „EVS – non formal added value in formal context”. Pieteikšanās: līdz 12. maijam!

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Lapas