Marts 2013

"Esi viens no 23%” - apmācības par sociālajiem medijiem aktīvai līdzdalībai

Vai zināji, ka 79% Eiropas iedzīvotāju, kuriem ir pieeja datoram, izmanto sociālos medijus? Kā liecina pētījumi, 23% eiropiešu iesaistās sociālajos medijos kā radītāji, t.i. izveido emuāru vai savu mājaslapu, augšupielādē video, audio un mūziku, ko paši ir radījuši, vai raksta stāstus, kurus pēc tam publicē. Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina arī  tevi būt vienam no 23%! Piesakies apmācībām "Esi viens no 23%” - par sociāliem medijiem aktīvas līdzdalības veicināšanai. Pieteikšanās: līdz 10. aprīlim!

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Informatīvs seminārs RSU jauniešiem par Eiropas Savienības programmu „Jaunatne darbībā”

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra 2013. gada 21. martā plkst.15.00 Rīgas Stradiņa universitātē B korpusa 202.telpā organizē pasākumu jauniešiem par iespējām iesaistīties ES programmā „Jaunatne darbībā”. Aicinām arī tevi piedalīties, ja vēlies uzzināt vairāk par neformālo izglītību, jauniešu apmaiņas un iniciatīvas projektiem vai Eiropas Brīvprātīgo darbu! Nāc uz pasākumu un aicini līdzi arī draugus, jo, iespējams, tieši kopā jūs varētu īstenot interesantu un radošu projektu savā universitātē, Rīgā vai citā vietā!

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

,,Veselības karuselis’’ uzņem ātrumu

Veselība ir viena no tām lietām, ko cilvēks cilvēkam novēl dzimšanas dienās, jaunajā gadā. Tas pierāda tikai to, ka veselība ir vērtība. Par veselību daudz runā medijos, raksta laikrakstos, par šo tēmu runā arī skolās - klases audzināšanas, bioloģijas stundās. Taču jauniešu veselība neuzlabojas, jauniešu veselības rādītāji ar katru gadu lielākoties pasliktinās, jo pieaug ne tikai psihoaktīvo vielu, smēķēšanas un alkohola lietošanas izplatība jauniešu vidū, bet tai skaitā jauniešu veselību jau no pusaudžu vecuma negatīvi ietekmē neveselīgi uztura paradumi, fiziskās aktivitātes trūkums, mazkustīgs dzīvesveids. Tas viss pierāda, ka veselība, veselīgs dzīvesveids ir tēmas, kas jaaktualizē nepārtraukti!

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Jaunieši varēs iepazīt Spāniju caur improvizācijas teātri

Sestdien, 23.martā, plkst. 12:00, teātra-klubā „Hamlets” notiks jauniešu teātra skeču festivāls „Es un mēs – LatSpāņi”. Festivālu organizē „Spāņu kultūras centrs Seneka” ar Eiropas Komisijas finansiālu atbalstu. Pasākumā ikvienam interesentam būs iespējams skatīt ne tikai festivāla dalībnieku skečus par spāņu un latviešu kultūrām, bet arī piedalīties improvizācijas teātra darbnīcā, ko vadīs aktieris Mārtiņš no improvizācijas teātra „Hamlets”. Tāpat pasākumā uzstāsies arī spāņu-latviešu mūzikas grupa „Los Daugavas Nens”. Ieeja pasākumā ir bez maksas.

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

CrissCross Transnational – seminārs par strukturēto dialogu!

Tie jauniešu līderi un jaunieši (vecumā no 18 līdz 23 gadiem), kuriem interesē kopā  ar citiem jauniešiem no Eiropas kopīgi atklāt strukturētā dialoga procesu, var pieteikties dalībai seminārā „CrissCross Transnational”. Seminārs notiks 2013. gada 22.-27. maijā Īrijā (Bray, Co.Wicklow). Pieteikšanās: līdz 31. martam!

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Projekta „Winter outdoor activities for youth work”* iespaidi

2013. gada pašā sākumā pirmajās 11 februāra dienās Latvijā pulcējās 26 cilvēki no 5 valstīm – Latvijas, Slovākijas, Čehijas, Nīderlandes un Islandes, lai kopā radītu un izbaudītu ziemu ar mērķi radīt uzdevumus un efektīvas metodes darbam ar jauniešiem ziemā, āra apstākļos. Pasaulē tās tiek dēvētas un arīdzan atpazītas ar saukli „outdoor education”.

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Esi viens no 23%! Apmācības par sociāliem medijiem aktīvas līdzdalības veicināšanai

Vai zināji, ka 79% Eiropas iedzīvotāju, kuriem ir pieeja datoram, izmanto sociālos medijus. Kā liecina pētījumi, 23% eiropiešu iesaistās sociālajos medijos kā radītāji, t.i. izveido emuāru vai savu mājas lapu, augšupielādē video, audio un mūziku, ko paši ir radījuši, vai raksta stāstus, kurus pēc tam publicē. Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina arī tevi būt vienam no 23%! Piesakies apmācībām par sociāliem medijiem aktīvas līdzdalības veicināšanai - ja esi jaunietis vai ja strādā ar jauniešiem. Apmācības  notiks no 4. līdz 7. aprīlim Zemgales un Rīgas reģionā. Pieteikšanās: līdz 27. martam!

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Seminārs „Laužam stereotipus!”

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina pašvaldību darbiniekus, jaunatnes lietu speciālistus un nevalstisko organizāciju pārstāvjus un citus interesentus pieteikties dalībai informatīvā seminārā „Laužam stereotipus!” par to, kā veidot un īstenot ES programmas „Jaunatne darbībā” jauniešu demokrātijas projektus un jauniešu un jaunatnes politikas veidotāju tikšanās projektus. Seminārs notiks 2013. gada 25. martā Eiropas Savienības mājā, 2.stāvā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā (plkst. 13.00 – 16.40). Pieteikšanās: līdz 21. martam!

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Informācijas diena „Kā sagatavot projektu gala atskaites?”

Jūsu projekts noslēgsies pavisam drīz, bet jau radušies daudzi jautājumi par gala atskaites sagatavošanu?
Jūsu projekts ir noslēdzies un jāiesniedz gala atskaite, bet nav īsti skaidrs, kā to darīt?

Atnāc un noskaidro! Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina uz Informācijas dienu par gala atskaišu sagatavošanu programmas „Jaunatne darbībā” projektos! Ikviens būs gaidīts uz konsultācijām 2013. gada 22. martā (plkst. 9.00-16.00) JSPA telpās Mūkusalas ielā 41, 2.stāvā.

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Iesaisties - izsaki viedokli par aģentūras darbu 2012. gadā!

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina projektu iesniedzējus, īstenotājus, apmācītājus, projektu vērtētājus un citus cilvēkus, kuri sadarbojušies ar aģentūru 2012. gadā, izteikt viedokli par aģentūru un tās darbu 2012. gadā (t.sk., iesaistīšanās ES programmā „Jaunatne darbībā” un Eurodesk). Anketas aizpildīšana Jums aizņems 8-10 minūtes, tomēr jūsu vērtējums ir ļoti svarīgs, lai mēs varētu uzlabot savu darbību. Anketa ir anonīma, un dati tiks izmantoti tikai apkopotā veidā!

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Lapas