Februāris 2013

Starptautiskas apmācības „Need-Based Methods Laboratory”

Jaunatnes darbinieki, jauniešu līderi un cilvēki, kas strādā ar tieši ar jauniešiem vecumā no 13 – 25 gadiem, aicināti pieteikties apmācībām „Need-Based Methods Laboratory - Learning and Partner Finding”, kas ļaus uzlabot jauniešu apmaiņas projektu kvalitāti. Apmācību kurss notiks 2013. gada 28. maijā – 2. jūnijā Somijā (Imatrā). Pieteikšanās: līdz 15. aprīlim!

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

EUtopia? – Kultūru daudzveidība mainīgajā Eiropā

Nav noslēpums, ka Eiropa ik brīdi mainās! Ekonomiskā krīze, politiskās pārmaiņas, migrācija... Bet kur tas mūs novedīs? Vai pārmaiņas ved uz labu? Cik dažāda ir Eiropa? Jaunatnes darbiniekiem, jauniešu līderiem, apmācītājiem  un projektu vadītājiem ir iespēja pieteikties starptautiskām apmācībām „EUtopia?” un noskaidrot to! Apmācības notiks 2013. gada 6.-12. maijā  Latvijā. Palikušas vēl dažas brīvas vietas - nepalaid garām šo iespēju! Pieteikšanās: līdz 28. aprīlim!

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Izproti kultūru dažādību - apmācība "Being Together in Diversity"

Jaunatnes darbiniekiem un jauniešu līderiem, kuri vēlas attīstīt kompetences starpkultūru izpratnē un starpkultūru mācīšanās jomā, ir iespēja pieteikties dalībai starptautiskā apmācību kursā „Being Together in Diversity”. Viens no galvenajiem apmācību mērķiem ir veicināt labāku izpratni un sadarbību starp jauniešiem, kas nāk no dažādām kultūrām. Apmācību kurss notiks 2013. gada 20. – 26. maijā Latvijā. Pieteikšanās: līdz 5. maijam!

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Partnerību veidošanas seminārs „Empowering Women III”

Jaunatnes darbinieki, apmācītāji un jauniešu līderi var pieteikties partnerību veidošanas semināram „Empowering Women III” par iespēju došanu sievietēm (īpaši nodarbinātības jomā), mēģinot izprast, kā neformālā izglītība var veicināt sieviešu nodarbinātību un viņu sekmes darba tirgū. „Empowering Women III” notiks 2013. gada 21.-26. aprīlī Parīzē, Francijā. Pieteikšanās: līdz 28. februārim!

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

"Man kabatā mākoņi balti...” apmācības par turpinājuma pasākumiem un to ilgtspēju

Aicinām ikvienu, kas ir guvis zināšanas, prasmes un iemaņas Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras (JSPA) organizētās un/vai atbalstītās apmācībās nacionālā un/vai starptautiskā līmenī, līdzdarboties apmācībās, lai kopā ar domubiedriem radītu „instrumentus”, kā šo pieredzi iedzīvināt un padarīt par stabilu vērtību sabiedrībā. Apmācības "Man kabatā mākoņi balti...” - par turpinājuma pasākumiem un to ilgtspēju notiks 2013. gada 15.- 17. martā. Pieteikšanās: līdz 27. februārim!

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Youth@Work-II: apmācības par jauniešu nodarbinātību

Jaunatnes darbinieki, jauniešu līderi, projektu vadītāji un jaunieši aicināti pieteikties apmācību kursam "Youth @ Work-II", kura mērķis ir uzlabot jauniešu nodarbinātības iespējas. Apmācību kurss notiks 2013. gada 21. - 27. aprīlī Turcijā, Stambulā. Pieteikšanās: līdz 3. martam!

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Partnerības veidošanas aktivitāte – „Magical Mystery tour*”

Sociālie darbinieki un jaunieši, ar kuriem viņi strādā, aicināti pieteikties partnerības veidošanas aktivitātei „Magical Mystery tour”, lai uzzinātu vairāk par ES programmas „Jaunatne darbībā” iespējām un iekļaujošiem jauniešu apmaiņas projektiem. „Magical Mystery tour” notiks 2013. gada 9.-14. aprīlī Latvijā. Pieteikšanās: līdz 27. februārim!

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Apmācības par jauniešu apmaiņas projektu veidošanu (Latgales un Zemgales reģions)

Tevī jau sen briest kāda interesanta ideja, ko tu gribētu īstenot kopā ar saviem draugiem? Tu meklē jaunus izaicinājumus un piedzīvojumus? Tu sapņo par iespēju satikties ar saviem ārvalstu draugiem kādā interesantā pasākumā? BET Tu nezini, kā to visu izdarīt? Nāc piedalies un Tu uzzināsi!!! Aicinām pieteikties jauniešus un visus tos, kuri strādā ar jauniešiem, jauniešu apmaiņas* projektu apmācībām, kas notiks no 2013. gada 7-10. martam Latgales un Zemgales reģionā. Pieteikšanās: līdz 22. februārim!

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Starptautisks apmācību kurss „Taking Chances!”

Taking Chances!” ir apmācību kurss jaunatnes darbiniekiem, kas strādā sociālās iekļaušanas jomā, – par to, kā veicināt, lai jaunieši ir aktīvi, izmanto iespējas (t.sk., programmas „Jaunatne darbībā” ietvaros) un iegūst un uzlabo prasmes, kas saistās ar jaunieša sevis vadīšanu (līderību), uzņēmējspēju un iniciatīvu. Apmācību kurss notiks 2013. gada 6. – 11. aprīlī  Nīderlandē (Arnhem). Pieteikšanās: līdz 24. februārim!

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Apmācības organizācijām - „Eiropas Brīvprātīgais darbs tuvplānā”!

Ja tu esi organizācijas vai pašvaldības iestādes pārstāvis, kas vēlas uzzināt vairāk, plašāk un arī no praktiskās puses par to, kā īstenot Eiropas Brīvprātīgā darba (EBD) projektu savā iestādē, šīs apmācības ir domātas tieši Tev!
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina organizāciju pārstāvjus piedalīties apmācībās, kas notiks no šī gada 1. marta līdz 3. martam. Apmācību vieta tiks precizēta. Pieteikšanās: līdz 19. februārim!

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Lapas